Жодна б влада не врятувала: Сенцов пояснив, чому захоплення Криму було неминучим

В 2014-му в нашій країні армії не було ніякої - вона була практично розвалена.

Олег Сенцов. Фото: Еспресо ТБ.

Колишній політв'язень, режисер Олег Сенцов вважає, що в 2014-му захоплення Криму Російською Федерацією було неминучим, оскільки армія України була практично розвалена. Влада РФ вибрала момент, коли Україна була максимально слабкою за всю свою історію, і завдала удару, розповів режисер в інтерв'ю, передають Патріоти України.
За словами співрозмовника, у Києва не було шансів захистити півострів від Росії. "...Навіть якщо б на чолі країни (України - Ред.) стояли більш рішучі і готові до цього моменту люди, які були підготовленим керівництвом, готовим на серйозні заходи, то не було інструментів", - вважає він.
Сенцов додав, що в 2014-му в нашій країні армії не було ніякої - вона була практично розвалена. "... Я підтримував військові частини, спілкувався і бачив, в якому стані наша армія... Силові підрозділи - СБУ, МВС - теж після Майдану не зовсім були готові за нову владу щось робити, тому що до цього вони боролися проти цих людей", - пояснив співрозмовник.
Джерело: Крим.Реалії

Між двох вогнів: Україна може втратити партнерів через конфлікт між Палестиною і Ізраїлем, - експерт-міжнародник

середа, 12 травень 2021, 23:16

Ескалація конфлікту між Палестиною і Ізраїлем - результат політики Натаньягу і Трампа. Про це сказав директор Центру близькосхідних досліджень Ігор Семиволос, передають Патріоти України. "Починаючи від закону про "національну державу для єврейського на...

З архіву ПУ. Не хочете українських туристів? Посол України звернув увагу уряду Туреччини на "побєдобєсіє" в Аланьї (відео)

середа, 12 травень 2021, 22:30

Владі дружньої країни слід було б ретельніше придивлятися до інспірованих на своїй території провокацій Імперії Зла, котра мучить та вбиває українців та українське населення Криму. Український посол в Туреччині Андрій Сібіха у травні 2020 року пригрози...