Жодного слова про підтримку війни Росії проти України і співпраця з НАТО: В ОДКБ випустили заяву

У підконтрольній РФ Організації договору про колективну безпеку (ОДКБ), до якої, крім країни-агресора, входять Вірменія, контрольована Москвою Білорусь, Вірменія, Казахстан, Киргизстан і Таджикистан, вирішили налагоджувати конструктивні відносини з НАТО і засуджують спроби "героїзації нацизму" і "фальсифікації історичних подій". Про війну Росії проти України нічого не сказано, передають Патріоти України.

За підсумками саміту у Москві, який відбувся в понеділок, 16 травня, Організація договору про колективну безпеку випустила підсумкову заяву. У тексті йдеться про те, що ОДКБ виступає за зниження рівня ескалації на континенті і готова працювати над "практичною взаємодією" з НАТО.

"Усвідомлюючи свою відповідальність за забезпечення міцного миру в Євразійському регіоні, підкреслюємо важливість зниження напруженості на континенті і підтверджуємо готовність налагоджувати практичну взаємодію з Організацією Північноатлантичного договору", - зазначено у заяві.

Крім того, відзначається, що учасники саміту ОДКБ рішуче засуджують "будь-які спроби фальсифікації історичних подій", які пов'язані з внеском у протидію агресії нацизму. "Спільними зусиллями будемо продовжувати протидіяти будь-яким спробам героїзації нацизму і поширення неонацизму, а також расизму і ксенофобії", - підкреслюється в повідомленні. Про війну Росії проти України нічого не сказано.

Байден зібрав західних лідерів на розмову про Україну

вівторок, 3 жовтень 2023, 20:29

Президент США Джо Байден провів телефонну розмову із партнерами та союзниками, щоб узгодити подальшу підтримку України. Про це повідомляє CNN, передають Патріоти України. Як заявили представники Білого дому, серед учасників цієї розмови були:. Як розпо...

Ніхто не хотів бути поруч: Друга Путіна відсадили на святкуванні річниці об'єднання Німеччини

вівторок, 3 жовтень 2023, 19:28

Колишнього канцлера ФРН Герхарда Шредера, якого називають другом кремлівського диктатора Володимира Путіна, посадили окремо від усіх політиків на святкуванні річниці об'єднання Німеччини. Про це пише Bild, передають Патріоти України. Зазначається, що н...