
Ветеран зовнішньої розвідки, генерал-лейтенант Василь Богдан побачив ознаки "гри в піддавки", яку правляча команда в Україні веде з Кремлем, передають Патріоти України.
"Останнім часом керівництво країни уникає називати Росію агресором і звинувачувати особисто Путіна в тому, що він є ініціатором цієї агресії – анексії Криму та окупації частини Донбасу", – сказав він.
У цьому контексті генерал припустив: "Очевидно, що є якісь домовленості, про які суспільство не знає. Можливо, є бажання якщо і не зробити якийсь комплімент Путіну, то зіграти з ним у піддавки, мовляв, ми йдемо вам назустріч".
На його думку, ця позиція "контрпродуктивна і жодної користі не принесе". Таким же контпродуктивним він вважає і намір української сторони поставити росіянам питання: "що ви реально хочете від нас", як про це сказав глава МЗС України Вадим Пристайко.
"Запитувати у Путіна, чого він хоче від нас – вкрай контпродуктивно. Українська сторона повинна поставити питання, чого вона хоче. А вона хоче, щоб були виконані Мінські домовленості – насамперед, виведені російські війська і відновлений контроль України над державним кордоном, а вибори повинні пройти тільки після того, як там станеться демократизація, десепаратизація і буде встановлений український конституційний лад".
Дрони Служби безпеки України вдруге за місяць уразили нафтоперекачувальну станцію "Второво" у Володимирській області РФ. Вона забезпечує пальним Москву, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу СБУ. . "Виконуючи поставлені президентом Укр...
Палка вибиває палицю, а українські безпілотники — російський паливний ринок. Черговий адепт "руського міра" раптово прокинувся в реальності, де бензин став дефіцитною розкішшю, передають Патріоти України. . Російський Z-пропагандист Гольман на власній...