
У Харківській області під час українського контрнаступу було знайдено велику кількість рапортів росіян, які відмовлялися від подальшої участі у війні. Це свідчить про вкрай низький моральний стан загарбників, які займали цей регіон, передають Патріоти України.
У результаті військовослужбовці ЗС РФ втекли з Харківщини – залишивши навіть свої документи. Їх знайшли українські воїни. Відповідним відео 19 вересня поділився Telegram-канал "Obozrevatel.ua".
Ролик було знято одним із захисників України. Він сказав, що цілу пачку таких відмов побачив після того, як ЗСУ зайшли до одного з раніше окупованих сіл.
Воїн почитав приклад рапорту (той був підписаний у липні 2022 року). Солдат РФ із мотострілецького батальйону Павло Чипізубов написав, що "відмовляється від подальшої участі в операції, виконання бойового завдання, умов контракту та від виконання наказів командирів".
"Про кримінальну відповідальність попереджений", – заявив окупант у рапорті. "Жодної паніки немає?" – пожартували автори Telegram-каналу "Obozrevatel.ua".
У неділю, 21 червня, в особистому Telegram-каналі мера Москви Сергія Собяніна раптом з'явилися заклики перекидати кошти на Збройні сили України і гасла "Слава Україні", передають Патріоти України. . Пізно ввечері на каналі почали поширюватися масово п...
Фахівці української військової розвідки ГУР під покровом ночі на засекреченому складі здійснюють збирання та підготовку до запуску безпілотних літальних апаратів далекої дії «Лютий». Ці керовані штучним інтелектом дрони-камікадзе здатні транспортувати ...