"Жодної паніки немає?": На Харківщині знайшли цілу пачку відмов окупантів від участі в бойових діях (відео)

У Харківській області під час українського контрнаступу було знайдено велику кількість рапортів росіян, які відмовлялися від подальшої участі у війні. Це свідчить про вкрай низький моральний стан загарбників, які займали цей регіон, передають Патріоти України.

У результаті військовослужбовці ЗС РФ втекли з Харківщини – залишивши навіть свої документи. Їх знайшли українські воїни. Відповідним відео 19 вересня поділився Telegram-канал "Obozrevatel.ua".

Ролик було знято одним із захисників України. Він сказав, що цілу пачку таких відмов побачив після того, як ЗСУ зайшли до одного з раніше окупованих сіл.

Воїн почитав приклад рапорту (той був підписаний у липні 2022 року). Солдат РФ із мотострілецького батальйону Павло Чипізубов написав, що "відмовляється від подальшої участі в операції, виконання бойового завдання, умов контракту та від виконання наказів командирів".

"Про кримінальну відповідальність попереджений", – заявив окупант у рапорті. "Жодної паніки немає?" – пожартували автори Telegram-каналу "Obozrevatel.ua".

Повітряні сили показали, як пілоти ЗСУ навчаються на F-16 в Україні (відео)

четвер, 28 вересень 2023, 1:45

Українські пілоти адаптуються та навчаються керувати винищувачами F-16. Відео опубліковали Повітряні сили ЗСУ. . "Наша мета - повноцінні авіатренажери F-16 на території України, навчальні літаки (спарки) та центри підготовки льотного складу. Та все по...

"Декаґебізація в дії. Дякуємо небайдужим": Інститут українознавства звільнив заступника директора часів Януковича

середа, 27 вересень 2023, 22:40

Директор Науково-дослідного інституту українознавства Василь Чернець звільнив свого заступника Дмитра Вєдєнєєва, через якого розгорівся скандал у соцмережах. Про це повідомив ексглава Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович, пер...