"Жодної паніки немає?": На Харківщині знайшли цілу пачку відмов окупантів від участі в бойових діях (відео)

У Харківській області під час українського контрнаступу було знайдено велику кількість рапортів росіян, які відмовлялися від подальшої участі у війні. Це свідчить про вкрай низький моральний стан загарбників, які займали цей регіон, передають Патріоти України.

У результаті військовослужбовці ЗС РФ втекли з Харківщини – залишивши навіть свої документи. Їх знайшли українські воїни. Відповідним відео 19 вересня поділився Telegram-канал "Obozrevatel.ua".

Ролик було знято одним із захисників України. Він сказав, що цілу пачку таких відмов побачив після того, як ЗСУ зайшли до одного з раніше окупованих сіл.

Воїн почитав приклад рапорту (той був підписаний у липні 2022 року). Солдат РФ із мотострілецького батальйону Павло Чипізубов написав, що "відмовляється від подальшої участі в операції, виконання бойового завдання, умов контракту та від виконання наказів командирів".

"Про кримінальну відповідальність попереджений", – заявив окупант у рапорті. "Жодної паніки немає?" – пожартували автори Telegram-каналу "Obozrevatel.ua".

Російські військові розпалювали багаття грошима українців із розстріляного авто: У мережі оприлюднили відеодоказ

четвер, 9 лютий 2023, 10:50

Окупанти систематично скоюють сотні воєнних злочинів на території України. Загарбники вкотре показали своє "справжнє обличчя" - російські солдати розпалювали багаття українськими гривнями. Гроші окупанти дістали з автомобілів українців, які були попере...

"Вирізали нирку і відправили на фронт": Окупант розповів про "лікування" важкопоранених в "ДНР". Перехоплення

четвер, 9 лютий 2023, 10:30

Росії не вистарчає "гарматного м'яса", яке швидкими темпами закінчується в Україні. Тому солдатів відправляють назад на фронт навіть після важких операцій з видалення органів. Про одну з таких історій розповів російський окупант в телефонній розмові зі...