"Жодних інших сценаріїв вони не розглядають": Данілов розповів про проєкт Кремля під назвою "Острів Росія"

Ядерним шантажем на Запорізькій АЕС Росія намагається зробити "сіру зону" не лише із Запоріжжя, а й з усієї України. Такий план Москви є частиною проєкту "Острів Росія". Про це розповів секретар Ради національної безпеки України Олексій Данілов в ефірі всеукраїнського телемарафону. Зокрема, він підкреслив, що ЗАЕС є критично важливим об'єктом "з погляду всіх процесів", передають Патріоти України.

"Те, що там відбувається, якщо піде ланцюгова реакція, якщо не дай Боже, там щось піде не так, як має бути за планом, це буде дуже небезпечно не тільки для нашої країни, а для всіх країн навколо", – сказав секретар РНБО.

Данілов також назвав мету ядерного шантажу Кремля. "Вони хочуть сіру зону зробити з нашої країни. Вони мають проєкт, який має назву "Острів Росія", метою якого є ситуація, коли Росія омивається або якоюсь водою або країнами, які є васалами РФ. Нічого іншого вони не сприймають і сприймати не збираються", – сказав він.

Секретар РНБО зазначив, що єдиним винятком для РФ є Китай, з яким вона хоче дружніх стосунків: "Інші мають бути серед підлеглих, така сучасна колонізація. Це відбувається вже давно, цей проєкт відомий, але я впевнений, що нічого в них не вийде, бо коли вони розпочинали активну фазу 24 лютого, в них були інші надії".

Данілов також висловив упевненість, що перемога буде на боці українців. "Повірте, ми розуміємо, як ми рухаємося, куди ми рухаємося. Президент майже щодня проводить зустрічі з нашими військовими, ситуація на контролі, і перемога 100% буде за нами", – запевнив він.

"На нас техніку звозять, хочуть вибити до 25 числа": Окупант поскаржився, що війська РФ не готові до наступу ЗСУ. Перехоплення

неділя, 27 листопад 2022, 11:22

Російські окупанти втрачають хватку боротися зі Збройними силами України. Вони виснажені, причому як морально, так і фізично, і дуже бояться наступу захисників нашої країни, передають Патріоти України. Про це свідчить телефонна розмова російського війс...

Росія вдарить ракетами по Києво-Печерській Лаврі, коли втратить над нею контроль, - Кочетков

неділя, 27 листопад 2022, 10:49

Українська православна церква Московського патріархату (УПЦ МП), особливо в останні дні раз у раз потрапляє в скандали. Після того, як на території Києво-Печерської Лаври в одному з храмів співатипісню "Звон плывет, плывет над Россиею" про "пробудження...