Жорстокі бої на Харківщині: Стало відомо співвідношення втрат на новій ділянці російсько-українського фронту

Наразі втрати військ РФ проти втрат Сил оборони на Харківському напрямку становлять 8 до 1, на одного загиблого українського воїна припадає 8 ліквідованих росіян. Про це заявив президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю центральноазіатським ЗМІ, інформують Патріоти України.

Він зауважив, що російському диктатору Володимиру Путіну начхати на людські життя і хто якою мовою говорить. Зокрема, йому байдужі росіяни як цивільні, так і військові. "Їхній прорив у напрямку Харкова, який стався трохи більше двох тижнів тому, закінчився військовими жертвами 1 до 8, один українець на вісім росіян", - сказав Зеленський.

За словами президента, до цього тижня було близько 2-3 тисяч жертв серед окупантів. "Та йому абсолютно начхати. Путін у цей час у лазні перебуває, чи де він там - у СПА, який показували не один раз. Він тим часом займається зовсім іншим. Але ручки він свої маленькі не відмиє, звичайно, від цього кровопролиття", - додає глава держави.

Джерело: РБК-Україна

Підписання угоди КНДР і Росії обурило Сеул: Уряд Південної Кореї розглядає можливість постачання зброї Україні

п’ятниця, 21 червень 2024, 0:37

Південна Корея – один із найбільших у світі постачальників озброєнь. Проте в Україну Сеул постачати озброєння довго ухилявся, боячись реакції Росії та Китаю. Південна Корея розгляне питання щодо постачання зброї Україні після укладення договору про...

Наймасштабніша DDoS атака в історії: Українська ІТ-армія вдарила по банківській системі РФ. Виведено з ладу платіжну систему "Мир"

п’ятниця, 21 червень 2024, 0:14

ІТ-армія здійснила масштабну атаку на російську банківську систему, включно з інфраструктурою національної системи платіжних карток (НСПК) – оператора карток "Мир". Про це повідомляє пресслужба ІТ ARMY of Ukraine. Внаслідок DDoS атаки ВТБ, Сбербанк, Т...