
Один з мінських активістів-учасників акцій протестів у Білорусі вважає, що силовики стали діяти більш жорстко після Революції гідності в Україні. Про це розповів білоруський активіст Олексій М., передають Патріоти України з посиланням на Тексти.
За його словами, вони від початку протестів після виборів президента 9 серпня йшли на конфронтацію. "Дії силовиків зараз надзвичайно брутальні. З самого початку вони йшли на жорстку конфронтацію, фактично хотіли повторити історію 2010 року, коли велику групу протестувальників просто побили і залякали частину суспільства", – сказав він.
На думку активіста, з тих пір ситуація сильно змінилася. "Я думаю, що це наслідки вашого Майдану (в Україні). Наші силовики зараз вільно почали використовувати різні спецзасоби – світлошумові гранати, гумові кулі", – пояснив Олексій.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...