Жорстокість силовиків у Білорусі пов'язали з Майданом у Києві

З самого початку білоруські силовики йшли на жорстку конфронтацію.

Один з мінських активістів-учасників акцій протестів у Білорусі вважає, що силовики стали діяти більш жорстко після Революції гідності в Україні. Про це розповів білоруський активіст Олексій М., передають Патріоти України з посиланням на Тексти.

За його словами, вони від початку протестів після виборів президента 9 серпня йшли на конфронтацію. "Дії силовиків зараз надзвичайно брутальні. З самого початку вони йшли на жорстку конфронтацію, фактично хотіли повторити історію 2010 року, коли велику групу протестувальників просто побили і залякали частину суспільства", – сказав він.

На думку активіста, з тих пір ситуація сильно змінилася. "Я думаю, що це наслідки вашого Майдану (в Україні). Наші силовики зараз вільно почали використовувати різні спецзасоби – світлошумові гранати, гумові кулі", – пояснив Олексій.

Воїни Азербайджану розповідають, що половину Карабаху вже звільнили, і продовжують вибивати ворога з рідної землі

четвер, 1 жовтень 2020, 19:55

Підрозділи Вірменії та карабахських сепаратистів змушені відступати, запевняють їх вороги. Армійські підрозділи армії Азербайджану продовжують просування вглиб Нагірного Карабаху, змушуючи вірмен відступати від своїх позицій, повідомляють Патріоти Укра...

"Тут ми політики, а в Росії – г*вно": На запитання, чому він не виїхав на Мордор, куди силився завести нашу країну, Добкін раптом виклав "правду-матку"

четвер, 1 жовтень 2020, 19:33

Колишній голова Харківської ОДА і нардеп Михайло Добкін пояснив, чому не поїхав з України в 2014 році. Про це проросійський політик розповів в інтерв’ю виданню”Лівий берег”, зазначають Патріоти України. . “Я не суперпатріот, але не розумів, як жи...