Журналістам "злили" нібито темники "Слуги народу" щодо відставки Смолія

2 липня журналістам "злили" нібито заготовки для партії "Слуга народу" для відповідей на основні тези противників відставки Смолія з посади голови Нацбанку УкраїниПро нібито методичку щодо реакції партії "Слуга народу" на відставку голови НБУ Якова Смолія розповіли у "Бабелі", передають Патріоти України.

У нібито "меседж-боксі" "слуг" йдеться про те, що ймовірна відставка очільника Нацбанку - це не спроба "зробити приємне" бізнесмену Ігорю Коломойському, рівень аргументації опонентів - викликає "сором", а порівняння України з Венесуелою та Ліваном - безпідставні. У документі наведені основні аргументи противників відставки глави НБУ і можливі відповіді на них.

Основними аргументами проти відставки Смолія названо:

  1. відмова співпраці МВФ з Україною
  2. порівняння України з Венесуелою та Ліваном - національне банкрутство
  3. категорична реакція Заходу проти відставки Смолія
  4. відставка Смолія - спроба ввімкнути друкарський верстат
  5. Смолій протистояв Коломойському
  6. Нацбанк був оплотом стабільності - тепер його знищують
  7. замість Смолія призначать "слухняного" виконавця

У документі, оприлюдненому журналістами оприлюднені нібито заготовки відповідей для депутатів "Слуги народу" на ці запитання.

До відома українцям: 23 серпня литовці в знак солідарності стануть живим ланцюгом від Вільнюса до білоруського кордону

субота, 15 серпень 2020, 12:07

Відомий литовський тележурналіст Андрюс Тапінас повідомив, що в Литві збираються вибудувати живий ланцюг від центру Вільнюса до кордону Білорусі 23 серпня, повідомляють Патріоти України з посиланням на The Village Беларусь. "Зараз треба показати нашим ...

Хіти тижня. "Паліть автозаки, тоді вас туди не посадять": Відомий українець дав докладні рекомендації білорусам

субота, 15 серпень 2020, 12:00

Білоруси третю добу протестують проти фальсифікації результатів виборів президента країни... Український військовий, громадський і політичний діяч Мирослав Гай розповів, що саме допоможе противникам чинної білоруської влади в тому випадку, якщо стануть...