"Жыве Беларусь!": Карателі нелегітимного Лукашенка розігнали жіночий марш у Мінську, три сотні затриманих

У Мінську відбувся вже традиційний жіночий марш протесту, який закінчився масовими затриманнями мітингарів, повідомляють Патріоти України з посиланням на білоруську службу Радіо Свобода.

Марш розпочався у другій половині дня, сотні жінок пройшлися вулицями міста, скандуючи "віримо, можемо, переможемо!".

Спочатку акція відбувалася без інцидентів, але на парковці перед ТЦ "Європа" почалися затримання. Спочатку стали затримувати мотоциклістів - дівчину і хлопця. Підбігли журналісти. Учасниці маршу оточили людей у цивільному. З'явилися люди в балаклавах, мікроавтобуси.

Біля торгового центру "Айсберг" почалися затримання. Багато силовиків у балаклавах оточили групу учасниць маршу. Заблоковані силовиками жінки стояли, зчепивши руки, і голосно кричали. Повідомляється, що затримували всіх без винятку – жінок одна за одною висмикували з живого ланцюга і відводили в автозаки.

Кілька учасниць маршу знепритомніли, медики надали їм допомогу.

Заповнені автозаки і мікроавтобуси наразі залишають місце розгону. Жінки кричать "Ганьба!". На місці ще залишаються журналісти.

Поки невідомо, скількох саме учасниць маршу затримали, Радіо Свобода повідомляє про сотні затриманих.

Протести незгодних з результатами виборів у Білорусі, за якими перемогу здобув Александр Лукашенко, тривають вже 42-й день.

"Найближчим часом на Луб'янці буде дуже серйозний переполох", - Злий Одесит

субота, 24 жовтень 2020, 8:22

"На цьому тижні в матеріалі "ГРУ проводить килимове бомбардування позицій СВР-ФСБ на пострадянському просторі" я звернув увагу на те, як одночасно у відкритий доступ були злиті подробиці "чекістських" політичних проектів у Грузії та Молдові", - пише у ...

Хіти тижня. Черговий "страйк": Bayraktar показав знищення пускових установок комплексу С-300ПС Вірменії (відео)

субота, 24 жовтень 2020, 2:00

Щонайменше п'ять машин, які входять до складу комплексу С-300ПС, були виявлені на бойовій позиції та атаковані. Момент нанесення удару був зафіксований системами спостереження турецького ударно-розвідувального безпілотного апарату Bayraktar TB2, виробн...