"Жили в наметах посеред поля в бруді і холоді": Полонений окупант розповів про умови в армії РФ (відео)

Полонений окупант Синицький Олексій розповів про умови в російській армії. За його словами, мобілізовані росіяни живуть у наметах, у бруді та холоді, передають Патріоти України.

Про це він розповів на допиті. Відповідне відео опинилося в розпорядженні OBOZREVATEL. Окупант розповів, що повістку йому видали прямо на роботі.

На третій день після того, як "мобіків" привезли в Україну, окупанти потрапили під обстріл "Градів", того дня у них у підрозділі вже були перші втрати.

"Згодом постають питання, за що вони взагалі загинули?" – бідкається окупант. Умови в польовому таборі, за його словами, були жахливими."Спочатку ми жили в наметах посеред поля, нас викинули серед поля і ось так ми жили… у наметах, у куренях, хто що встиг збудувати…" – сказав він.

У полон українським захисникам окупант здався сам. "Я лежав у бліндажі з контузією, чую йдуть військові та стріляють, я їм сказав: "мужики, не стріляйте, я здаюся", вони сказали знімай броник, клади автомат і виходь, я так і зробив – і мене повели далі", – розповів він.


В Україні створюють "довгі Нептуни": що наразі відомо про цей секретний проект

вівторок, 5 грудень 2023, 9:25

Деякі експерти повідомляють про успішні випробовування виробу у бойових умовах, тепер на порядку денному стоїть питання масового виробництва найпотужнішої наразі готової ракети. В Україні працюють над секретним проектом - створенням ракет нового зразка...

За прикладом Німеччини часів Холодної війни: Україна може вступити до ЄС та НАТО ще до закінчення війни, - Снайдер

вівторок, 5 грудень 2023, 9:00

Майбутнє України в Європейському Союзі та НАТО має бути зумовлене її опором, а не остаточною деокупацією територій. Про це заявив американський історик, професор Єльського університету Тімоті Снайдер в ексклюзивному інтерв’ю виданню The Telegraph, пер...