
Полонений окупант Синицький Олексій розповів про умови в російській армії. За його словами, мобілізовані росіяни живуть у наметах, у бруді та холоді, передають Патріоти України.
Про це він розповів на допиті. Відповідне відео опинилося в розпорядженні OBOZREVATEL. Окупант розповів, що повістку йому видали прямо на роботі.
На третій день після того, як "мобіків" привезли в Україну, окупанти потрапили під обстріл "Градів", того дня у них у підрозділі вже були перші втрати.
"Згодом постають питання, за що вони взагалі загинули?" – бідкається окупант. Умови в польовому таборі, за його словами, були жахливими."Спочатку ми жили в наметах посеред поля, нас викинули серед поля і ось так ми жили… у наметах, у куренях, хто що встиг збудувати…" – сказав він.
У полон українським захисникам окупант здався сам. "Я лежав у бліндажі з контузією, чую йдуть військові та стріляють, я їм сказав: "мужики, не стріляйте, я здаюся", вони сказали знімай броник, клади автомат і виходь, я так і зробив – і мене повели далі", – розповів він.
Навколо Москви зводиться нове кільце ППО з комплексів С-400 для протидії можливим балістичним ударам України. Одну з позицій знайшли на ділянці проекту доньки Путіна, передають Патріоти України з посиланням на російську службу Радіо Свобода. Нове кільц...
У тимчасово окупованих Олешках Херсонської області російські окупаційні сили посилили перевірки цивільного населення. Про це повідомили активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, містом пересуваються двоє чоловіків у ...