Жириновський пообіцяв 10 млн рублів силовикам за "прапор Росії над Києвом"

Володимир Жириновський неодноразово публічно закликав до повномасштабної війни проти України і її захоплення російською армією.

Лідер ЛДПР, депутат Держдуми Росії Володимир Жириновський пообіцяв силовикам РФ винагороду за напад на Київ. Про це повідомляють російські ЗМІ, передають Патріоти України.
Так, Жириновський сьогодні звернувся до силовиків РФ, які охороняли будівлю «Манежу» під час послання президента РФ Володимира Путіна до Федеральних зборів. Скандально відомий політик зазначив: «Кто повесит русский флаг над Киевом — 10 миллионов рублей. Я даю. Просто воткнуть флаг над Киевом. Готовьтесь».

Показала своє ставлення до Кіри Рудик: Нардеп Стефанишина написала заяву про вихід з Голосу на туалетному папері (фото)

четвер, 29 липень 2021, 13:45

На тлі розколу у Голосі народний депутат Ольга Стефанишина вирішила написати заяву про вихід з партії. Про це вона повідомила у четвер, 29 липня, на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України. . При цьому свою заяву нардеп написала на туале...

Навіть для Італії це чималі розміри: Серед нерухомості Зеленського знайшли 15-кімнатну віллу за 4 мільйони євро (фото)

четвер, 29 липень 2021, 12:15

Так, 2017 року подружжя Зеленських придбало розкішну віллу на 15 спалень в Італії за 4 мільйони євро. "Звичайно, дехто може запитати чи пристойно президенту бідної країни так розкошувати? Як і чому мільйонери Зеленські ніколи не були помічені у благоді...