Жириновський розповів, що Росія "зробить з Україною" після розділу країни на частини

Одіозний політик переконаний, що правління Володимира Зеленського буде перервано новою революцією, яка не обійдеться без крові.

Глава ЛДПР Володимир Жириновський зробив нахабну заяву на адресу українського президента Володимира Зеленського і заявив, що для закінчення війни на Донбасі Україна зобов'язана "відвести війська від кордонів "ЛДНР", припинити блокаду регіону і "дати право жителям Південного Сходу говорити російською мовою", передають Патріоти України.

Жириновський заявив про необхідність надати автономію Донбасу, а так само право мати власні суди і поліцію. У той же час він заявляє, що Зеленський не пробуде на посаді глави держави більше двох років. Він переконаний, що правління Зеленського буде перервано новою революцією, яка також не обійдеться без крові. Одіозний політик також прогнозує "розпад України" та входження країни до складу Російської Федерації.

"А закончится все сперва разделом Украины, а потом и возвращением всей Украины в состав России", - резюмував Жириновський.

"Путин не меняет своей тактики, или Как российский президент шантажировал Макрона", - Злий Одесит

середа, 21 серпень 2019, 16:59

"Президент РФ Владимир Путин провел встречу со своим французским коллегой Эммануэлем Макроном в ходе официального визита во Францию", - пише у своєму блозі Злий Одесит, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "И, конечно же, многие сейчас будут об...

Цікаві справи: Названо суму, яку Трамп готовий заплатити за Гренландію

середа, 21 серпень 2019, 16:37

Президент США Дональд Трамп багато тижнів обговорював можливість покупки Гренландії у Данії. Високопоставлені чиновники адміністрації розглядали сценарій, за яким Вашингтон міг би запропонувати Копенгагену щорічні виплати на рівні 600 мільйонів доларів...