
Окупанти вивезли один із заводів міста Вовчанськ на територію Росії, а на його місці облаштували катівню. У ній людей силою примушують співпрацювати з ворогом і вступати до лав армії РФ. Інформацією про це в ефірі національного телемарафону поділився голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов, коли розповідав про ситуацію на тимчасово окупованій території Харківщини, передають Патріоти України.
"У місті Вовчанськ окупанти вивезли один із заводів на територію Російської Федерації, а в приміщеннях цього заводу облаштували певну в'язницю — справжній концтабір, де людей піддають певним тортурам, змушують співпрацювати з ними, вступати до лав Збройних сил [РФ] тощо", — повідомив Синєгубов.
Далі голова ОВА розповів, що в Ізюмі рашисти теж намагалися проводити мобілізацію. Вони змушували або виїжджати на територію РФ, або приєднуватися до війська агресора. За словами Синєгубова, люди тримаються і противляться вступу в армію окупантів.
Керівник ОВА також повідомив, що організувати евакуацію з Ізюму не виходить — росіяни не погоджують гуманітарні коридори. Зараз людей вивозять з Барвінкового, на підступах до якого ведуться бої.
Російські загарбники ударили дроном по суховантажному судні Туреччини, внаслідок чого спалахнула масштабна пожежа, частину екіпажу врятували, але серед моряків є і втрати, повідомили в Військово-морських силах ЗСУ, передають Патріоти України. . Російс...
Світло зникало у Феодосії, Керчі, Севастополі та кількох інших районів окупованого півострова. Серія вибухів пролунала в окупованому Криму в ніч на 22 червня. Після цього жителі кількох міст повідомили про перебої з електропостачанням. Про це повідомля...