Жителька Балаклії працювала "начальницею медслужби" окупантів (фото)

14 лютого слідчі оголосили підозру у колабораційній діяльності 53-річній мешканці міста Балаклія. Під час окупації жінка обійняла посаду "начальниці медичної служби" в окупантів, працювала на загарбників до деокупації. Про це повідомив начальник слідчого управління Головного управління Нацполіції в Харківській області Сергій Болвінов, передають Патріоти України.

"Під час окупації, на жаль, знаходились місцеві мешканці, які погоджувались співпрацювати з окупантами. Одна з них — жінка 1969 року народження, яка до повномасштабного вторгнення була підприємцем з продажу фармацевтичних товарів. Після російської окупації м. Балаклія, у травні, ця жінка погодилась стати "начальником медицинської служби" і до останнього дня окупації працювала на росіян — проводила наради, давала вказівки співробітникам, платила заробітну плату в рублях", — розповів Болвінов.

Підозру жінці сформували за ч. 5 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає від п'яти до десяти років ув'язнення з позбавленням права обіймати певні посади від 10 до 15 років та з конфіскацією майна або без такої.

Наразі вирішують питання щодо обрання жінці запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Станом на зараз Кінбурнська коса - це зона бойових дій: У ВМС розповіли про ситуацію

четвер, 25 червень 2026, 20:44

У Військово-морських силах ЗСУ розповіли, що наразі Кінбурнська коса – це зона бойових дій, ця зона лишається стратегічно важливою для окупантів, заявив: речник ВМС Дмитро Плетенчук у коментарі "Суспільне Миколаїв, передають Патріоти України. "Ми з вам...

Після скандалу - все? Польща більше не планує фінансувати будівництво дороги до Львова

четвер, 25 червень 2026, 20:34

Міністр інфраструктури Польщі Даріуш Клімчак зробив заяву щодо планів польського уряду власним коштом побудувати автомагістраль до Львова. Він спростував цю інформацію, зазначивши, що таких планів немає. Про це повідомляє PAP, передають Патріоти Україн...