
Слідчі оголосили підозру 39-річній жительці Балаклії, яка у червні 2022 року, коли місто було окуповане, співпрацювала з російськими загарбниками. Жінка влаштувалася "секретаркою" у так званий "відділ діловодства тимчасової цивільної адміністрації Балаклії", повідомляють Патріоти України.
"Колаборантка брала участь в нарадах нової "влади", де фіксувала доповіді всіх присутніх учасників та складала графіки відвідувань окупаційної адміністрації", — розповіли у Харківській обласній прокуратурі.
За інформацією Головного управління Нацполіції у Харківській області, в обов'язки "секретарки" також входило опрацювання документів та виготовлення талонів на відвідування їдальні для співробітників "адміністрації".
Підозру жінці сформували за ч. 2 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю від 10 до 15 років з конфіскацією майна або без такої.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...