Житомирщину вперше обстріляли з "Градів", є загиблі

Житомирську область вперше обстріляли з "Градів". Станом на 21 березня повідомляється про щонайменше трьох загиблих. Обстрілів знову зазнала Народицька територіальна громада. Про це повідомив очільник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко під час брифінгу в понеділок, 21 березня, передають Патріоти України.

"Двадцять шостий день війни. Нічого нового не повідомлю. Перманентні обстріли Народицької територіальної громади. Вчора ворог, напевно, вперше застосував за попередніми даними, "Гради". Було випущено по Народицькій територіальній громаді – по населеному пункту Селець. Загинули три військовослужбовці, одна цивільна особа. Стріляють на півночі області. Ми й далі продовжуємо укріплювати рубежі", - повідомив Бунечко.

Мадяр не відмовиться притиснути ворога? - Адвокат інкасаторів Ощадбанку у справі "золотого конвою" вимагає арешту Орбана

субота, 27 червень 2026, 14:34

Адвокат українських інкасаторів вимагає арешту експрем’єра Віктора Орбана у справі про незаконне затримання українських громадян, передають Патріоти України з посиланням на 24.hu. Згідно з вимогами, у справі про так званий «золотий конвой» слідчим необ...

Експерт пояснив, чим так важлива Кінбурнська коса і як там розвиваються наразі воєнні дії

субота, 27 червень 2026, 14:08

Росіяни використовують Кінбурнську косу, щоб запускати безпілотники, вессти радіоелектронну розвідку та встановлювати засоби РЕБ, щоб заважати роботі українських повітряних і надводних дронів. Про це в етері Київ24 розповів військовослужбовець ЗСУ, вій...