
Мер Києва Віталій Кличко повідомив, що розлучається зі своєю дружиною Наталією. Про це він розповів в інтерв’ю "Бабелю", передають Патріоти України.
Кличко уточнив, що це не таємниця, що вони багато років живуть у різних країнах. «Багато років — різні інтереси, різне життя. І ми вирішили вже оформити це офіційно. Це бажання обох сторін. У нас залишилися добрі взаємини, ми поважаємо одне одного, діти вже дорослі, і життя триває», — сказав Кличко.
На запитання, чи вільне його серце, мер відповів: «Воно зайняте Києвом. Як тебе не любити, Києве мій?». Віталій та Наталія Кличко одружилися 26 квітня 1997 року. У сімʼї Кличків народилося троє дітей: у 2000 році — син Єгор-Деніел, у 2002 — дочка Єлизавета-Вікторія, син Максим — 2005 рік. Сама Наталія живе в Німеччині, діти навчаються за кордоном.
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...
Колишній прессекретар Російського географічного товариства (РГО), яке очолюють Володимир Путін і Сергій Шойгу, Дмитро Скоробутов дав інтерв'ю російському проєкту "Можем обсудить" і розповів про піар-кампанію Шойгу та травму Путіна, передають Патріоти У...