
Мер Києва Віталій Кличко повідомив, що розлучається зі своєю дружиною Наталією. Про це він розповів в інтерв’ю "Бабелю", передають Патріоти України.
Кличко уточнив, що це не таємниця, що вони багато років живуть у різних країнах. «Багато років — різні інтереси, різне життя. І ми вирішили вже оформити це офіційно. Це бажання обох сторін. У нас залишилися добрі взаємини, ми поважаємо одне одного, діти вже дорослі, і життя триває», — сказав Кличко.
На запитання, чи вільне його серце, мер відповів: «Воно зайняте Києвом. Як тебе не любити, Києве мій?». Віталій та Наталія Кличко одружилися 26 квітня 1997 року. У сімʼї Кличків народилося троє дітей: у 2000 році — син Єгор-Деніел, у 2002 — дочка Єлизавета-Вікторія, син Максим — 2005 рік. Сама Наталія живе в Німеччині, діти навчаються за кордоном.
У київській лікарні обірвалося життя 30-річної Дар’ї Гончар та її матері. Жінки отримали важкі поранення під час російського обстрілу столиці в ніч проти 2 червня, намагаючись дістатися укриття, передають Патріоти України з посиланням на медіа «#ШОТАМ»...
У Державній думі Російської Федерації пролунала ініціатива щодо запровадження повноцінних уроків початкової військової підготовки для школярів, починаючи з 5 класу, передають Патріоти України. За словами членів профільного комітету з питань СНД, дітей ...