
Мер Києва Віталій Кличко повідомив, що розлучається зі своєю дружиною Наталією. Про це він розповів в інтерв’ю "Бабелю", передають Патріоти України.
Кличко уточнив, що це не таємниця, що вони багато років живуть у різних країнах. «Багато років — різні інтереси, різне життя. І ми вирішили вже оформити це офіційно. Це бажання обох сторін. У нас залишилися добрі взаємини, ми поважаємо одне одного, діти вже дорослі, і життя триває», — сказав Кличко.
На запитання, чи вільне його серце, мер відповів: «Воно зайняте Києвом. Як тебе не любити, Києве мій?». Віталій та Наталія Кличко одружилися 26 квітня 1997 року. У сімʼї Кличків народилося троє дітей: у 2000 році — син Єгор-Деніел, у 2002 — дочка Єлизавета-Вікторія, син Максим — 2005 рік. Сама Наталія живе в Німеччині, діти навчаються за кордоном.
У ніч на вівторок, 23 червня, підрозділи Сил безпілотних систем ЗСУ завдали ударів по понад 60 ключових об'єктах противника на тимчасово окупованій території Криму. Про військові досягнення повідомили Сили безпілотних систем ЗСУ та майор Роберт "Мадяр"...
У Бєлгородській області РФ 23 червня здіснено ракетну атаку на крейдяний завод, передають Патріоти України з посиланням на Телеграм-канал ASTRA. Стверджується, що удар стався по Олексіївському крейдяному заводу – одному з найбільших промислових підприє...