Жити як у Польщі: Разумков назвав основну причину, через яку солідні інвестори оминають Україну

Сотні мільярдів доларів шукають в сіті надійного пристанища. Однак Українана відміну від того ж Казахстану не в списку пріоритетів "всього" через одну причину

Спікер Верховної ради Дмитро Разумков назвав основну причину, через яку інвестори не приходять в Україну. За словами спікера Ради, без достатньої кількості інвестицій не буде розвитку економіки. Про це він заявив у ході засідання погоджувальної ради парламенту, зазначають Патріоти України.

"Питання судової реформи підіймаються фактично на кожній міжнародній зустрічі. Але в першу чергу реформи судів потрібні нам як державі, як українському суспільству. Ми можемо багато говорити про промисловість і про розвиток економіки. Але це важко все зробити, якщо ми не зможемо залучити сюди достатню кількість інвестицій", - пояснив Разумков.

Глава ВР підкреслив, що інвесторам необхідний гідний рівень захисту їх інтересів.

"А інвестори в Україну не приходять сьогодні у першу чергу тому, що вони не завжди впевнені у тому, що їх інтереси будуть захищатися на тому ж рівні, до якого вони звикли у країнах ЄС, США, Канаді", - додав парламентар.

Нагадаємо, раніше Разумков заявив, що парламент найближчим часом може розглянути законопроект про реформу Конституційного суду України. Він провів зустріч з главою Венеціанської комісії Джанні Букіккіо. Сторони обговорили питання судової реформи, вдосконалення антикорупційного законодавства, а також законодавче врегулювання діяльності КСУ.

Так, у середині квітня Рада прийняла за основу доопрацьований законопроект №4533 про реформу Конституційного суду України. У документі зберегли існуючий порядок прийняття рішень КСУ.


Підходили до неї "поспілкуватися": Дівчина Шишова могла бачити обличчя вбивць білоруса

середа, 4 серпень 2021, 13:15

Заступник голови організації «Білоруський дім в Україні» Родіон Батулін розповів в інтерв’ю, що дівчина загиблого в Києві білоруса Віталія Шишова могла бачити в обличчя можливих вбивць активіста, передають Патріоти України. «Був випадок, коли невідомі ...

Отримав обидві дози: Відомий прихильник "ЛДНР" госпіталізований в Москві після вакцинації "Супутником"

середа, 4 серпень 2021, 12:30

За словами Долгова, він «заліг на самоізоляцію», проте, пізніше чоловіка госпіталізували в інфекційну клінічну лікарню № 1 в Москві.