"Жити якось хотілося": Полонений окупант невдало намагався переконати, нібито воював "за ідею" (відео)

Полонений окупант Михайло Тімашов розповів журналісту Володимиру Золкіну, навіщо він приїхав в Україну. Спочатку росіянин намагався брехати, але через свою ж дурість не зумів знайти собі виправдання. Відео, на якому окупант епічно розмірковував про свої мотиви, з'явилося на YouTube-каналі Золкіна, передають Патріоти України.

Полонений стверджував, що відправився на війну в Україну "не заради грошей". При цьому він зазначив, що йому хотілося "на щось жити", тому він і пішов на службу за контрактом. У його місті (Пскові) платили дуже мало, а коли окупант став служити, то він почав отримати "хоч якісь" гроші.

Золкін резюмував, що Тімашов відправився в Україну заради грошей. Однак окупант намагався довести, що це не так. Полонений виправдовувався, але Золкін допоміг йому скласти адекватний логічний ланцюжок. У підсумку окупант все-таки визнав, що він відправився воювати заради грошей.


"На*уй ми сюди полізли, командування кінчене": Окупант зізнався, шо сподівається якнайшвидше втекти з війни (аудіо)

понеділок, 3 жовтень 2022, 10:30

Головне управління розвідки України опублікувало розмову російського солдата, де він емоційно скаржиться на проблеми на війні. Він також сподівається швидше втекти додому, передають Патріоти України. Він також просить свою співрозмовницю запам'ятати на...

Російський атомний підводний човен з суперторпедами "Посейдон" "зник із бази", - ЗМІ

понеділок, 3 жовтень 2022, 10:28

Російський атомний підводний човен К-329 "Білгород" із шістьма торпедами "Посейдон" на борту "зник з бази". Про це повідомляє розвідка НАТО у своєму звіті, передає la Repubblica, передають Патріоти України. Хвиля цунамі може знищити такі мегаполіси, як...