Живе у будинку для заможних людей: Оголошений у розшук ексглава НБУ Шевченко перебуває у Відні (відео)

Колишній голова Національного банку Кирило Шевченко, якого оголосили в міжнародний розшук, нині мешкає у столиці Австрії Відні. В будинку з власним SPA і басейном, де він поселився, колись мешкав віденський заможний клас. Про це йдеться у розслідуванні під назвою "Батальйон Відень 2. Втікачі, родичі, депутати, міністри", передають Патріоти України.

Журналісти наголошують, що австрійську столицю визнано одним із найкращих і найзручніших міст для життя, і там рятується від війни багато віпбіженців із України. Зокрема, Шевченка у Відні помітили в компанії ексзаступника міністра юстиції Дениса Чернишова, якого також оголошено у розшук.

Крім цього, було опубліковано фото, на якому колишнього главу НБУ зафіксовано зі ще з одним фігурантом розслідування Національного антикорупційного бюро України – колишнім депутатом від блоку Петра Порошенка Олександром Грановським.

Журналісти дізналися, що в будинку, де живе Шевченко, колись мешкав віденський заможний клас. Нині ж однією з особливостей будівлі, унікальної для Відня, є те, що на першому поверсі у ній розміщені власний SPA-салон, великий басейн, а також фітнес-центр.

У розслідуванні зазначається, що Шевченко багато часу проводить вдома. "Протягом декількох днів ми під'їжджаємо за цією ж адресою, але колишнього можновладця більше не вдається помітити. Натомість на третьому поверсі будинку іноді горить світло", – йдеться у сюжеті.

"Усе, що ми робимо...": Буданов заінтригував заявою щодо долі Кримського мосту у 2024 році

субота, 13 липень 2024, 16:00

Очільник ГУР Кирило Буданов вважає Кримський міст найбільш зайвою інженерною конструкцією на окупованому росіянами півдні. Він зазначає, що міст несе, зокрема, і сакральний сенс для ворога. Про це Кирило Буданов розповів в інтерв'ю NV, передають Патріо...

Скоро буде "бавовна"? Партизани виявили місце дислокації ГРУ в окупованому Севастополі

субота, 13 липень 2024, 15:40

Партизанський рух "Атеш" зафіксували місце дислокації російського головного розвідувального управління у тимчасово окупованому Севастополі. Про це повідомляє "Атеш", передають Патріоти України. Зазначається, що спочатку увагу партизанів привернула тери...