"Живемо в лайні": Окупант поскаржився на порядки в Росії і провали у війні. Перехоплення

Черговий військовослужбовець путінської армії поскаржився на недолугу систему й тупість влади РФ, яка відправила його на війну проти України. Він говорить про провал "СВО" і що його країна живе буквально в лайні, але не засуджує агресію, сподіваючись, що "Америка та Європа" незабаром не звертатимуть на неї уваги.

Скаргами й водночас поглядами у "світле" майбутнє він ділився телефонній розмові другу-окупанту. Її фрагмент у розпорядження OBOZREVATEL надало хакерcьке угруповання "Фронтові розмови окупантів".

"Ну я і кажу, ця держава су*а на*уй… Це, знаєш, гра в одні ворота. У вас прав немає, нам що треба, те ми і робитимемо, бл*дь. І ти ні*уя з цим не зробиш. Оцей дозвіл на зброю, оці всі інші моменти. Просто гра в одні ворота. Вони ж там розповідають про "іноагентів", "зрадників", поїхали з Росії, бл*дь. Так а хто поїхав? Поїхали люди думаючі", – висловився окупант про показуху в РФ.

Серед не дурних співвітчизників він назвав Макеревича, Гребенщікова, Пугачову й Галкіна, які, на його думку, можуть дозволити собі висловлювати свою точку зору, бо в них усе добре у фінансовому плані.

"Їм бл*дь до пі*ди, будуть в них концерти в РФ чи ні. У них там авторські, бл*дь, ротації та відрахування. Вже машина запущена, просто грошовий потік, на*уй… А ці довбо**би піхотинці…" – обурився окупант, вважаючи, що простий люд у Росії протистояти системі не може.

Він розповів другу, як їздив на будівельну базу й застав кілька автівок, увішаних російськими триколорами і з салонів яких лунав гімн РФ. Росіянин обурився, що власники тих авто чомусь раділи, тоді як решта їм тільки сигналили.

"Ну чи не довбо**би? Ось у нас так свято, радіють. Чому радіють, на*уй? Що живемо в лайні, на*уй, і срати ходимо на вулицю? І саме образливе, що ні*я не зміниш. Всіх все влаштовує", – обурився окупант.

Попри це, він не втрачає оптимізму й думає, що війна скоро закінчиться. Але не завдяки силі російської зброї, а тому що на Заході нібито повно своїх проблем, і там скоро "перестануть звертати увагу на російську агресію". Головною ціллю окупаційного війська він назвав утилізацію "старої військової техніки" ЗСУ.

"Скоро все закінчиться, в будь якому випадку. Але не вмінням, на*уй, і озброєнням російської армії, що ми всі показали, а просто Європа й Америка рукою махнуть, бо в них там своїх проблем багато. З боргами, з населенням. Але це буде не та перемога, яку хоче пан, бл*дь, президент на*уй. Ось така в мене думка", – висловив переконання загарбник.

За його словами, нині нібито видно, що на Заході "видихаються" й бажання допомагати Україні в них "вже немає". Але такого висновку росіянин, звісно ж, дійшов не сам, це йому підказали пропагандистські медіа.

"Принаймні те, що в ЗМІ говорять. А чого досягли, бл*дь? Утилізуємо, на*уй, техніку імпортну. Австралія, бл*дь літаки там готова поставляти, які списати треба. Ці також, чотириколісні легкоброньовані машини, на*уй, готові поставляти. Те, що треба утилізувати, а тут безкоштовна утилізація, ще за це і гроші отримають. Абсурд…" – заявив росіянин, хоча завдяки цій "старій" західній техніці на сьогодні його співвітчизники масово утилізуються на українській землі й не виключено, що незабаром така ж доля спіткає і його.

Увага! В аудіо присутня ненормативна лексика.

"Загруз" в Україні, але: У Путіна лишився тільки один варіант виграти війну, і Трамп дарує йому таку можливість, - Die Zeit

понеділок, 18 травень 2026, 7:54

Загроза російського вторгнення в Європу із теоретичної поступово перетворюється на цілком реальну, оскільки Путін втрачає інші варіанти виходу з глухого кута в Україні. Про це в авторській статті для Die Zeit пише Ганна Нотте - керівниця Євразійської п...

Штурм Капітолію знову в центрі скандалу: Трамп може виплатити мільярди своїм прихильникам

понеділок, 18 травень 2026, 7:27

За даними The New York Times, команда Дональда Трампа розглядає створення фонду на близько 1,7 млрд доларів для виплат його прихильникам, які нібито зазнали «політичних переслідувань» за часів адміністрації Джо Байдена, передають Патріоти України. Сере...