
У Гостомелі на Київщині окупанти мучили в холодильних камерах 50 людей, знайдено тіла двох закатованих. Про це у Facebook повідомила поліція Київської області, передають Патріоти України.
"Ламали ребра, скручували суглоби, тижнями допитували в аеропорту Гостомеля, а потім везли до Росії", - сказано в повідомленні.
За даними поліції, знайдено тіла двох закатованих чоловіків. Житель Ворзеля Борис, який пройшов ці тортури, розповів поліції про моторошні деталі знущань у влаштованих росіянами "ямах смерті" та промислових холодильних камерах.
Він зазначив, що в камері разом з ним було 24 людини, а в іншій – 28.
За його словами, російські військові берцями вибивали йому ребра, і 10 ребер у нього неправильно зрослися. А у "ямі смерті", куди їх кинули, йому довелося ховатися під трупом, щоб не замерзнути. Також його кілька разів вели на розстріл.
У тимчасово окупованому Mariupol повідомляється про серйозну паливну кризу, яка, за словами місцевих посадовців, фактично вплинула на роботу транспорту, логістики та базових міських послуг, передають Патріоти України. Про ситуацію заявив в.о. голови Ма...
Об'єкт був критично важливою ланкою залізничної гілки Керч — Джанкой, якою російські війська перекидали техніку, пальне та боєприпаси. У ніч проти 23 червня підрозділи ССО остаточно ліквідували залишки цієї переправи разом із ворожою ремонтною технікою