
У Гостомелі на Київщині окупанти мучили в холодильних камерах 50 людей, знайдено тіла двох закатованих. Про це у Facebook повідомила поліція Київської області, передають Патріоти України.
"Ламали ребра, скручували суглоби, тижнями допитували в аеропорту Гостомеля, а потім везли до Росії", - сказано в повідомленні.
За даними поліції, знайдено тіла двох закатованих чоловіків. Житель Ворзеля Борис, який пройшов ці тортури, розповів поліції про моторошні деталі знущань у влаштованих росіянами "ямах смерті" та промислових холодильних камерах.
Він зазначив, що в камері разом з ним було 24 людини, а в іншій – 28.
За його словами, російські військові берцями вибивали йому ребра, і 10 ребер у нього неправильно зрослися. А у "ямі смерті", куди їх кинули, йому довелося ховатися під трупом, щоб не замерзнути. Також його кілька разів вели на розстріл.
В окупованій Євпаторії фіксують панічні настрої серед місцевих жителів на тлі гострого дефіциту пального та різкого зростання цін, передають Патріоти України. Про це повідомляють активісти руху “Жовта Стрічка”. За їхніми даними, на низці автозаправок п...
Десятки тисяч добровольців подали заявки на вступ до Бундесверу з початку року. У поточному році армія Німеччини отримала близько 38,5 тис. заявок на службу, що на 24% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Кількість нових призначень у німець...