Живуть у лісах і пиячать: "Мобіки" на Луганщині скаржаться, що змушені орендувати житло в місцевих, щоб хоча б помитися

Мобілізовані на війну проти України росіяни скаржаться на своє життя у луганських лісах. Там "мобіки" не тільки мерзнуть, а й нарікають, що через рішення геніального командування ЗС РФ, змушені орендувати на декілька днів житло у місцевих, щоб помитися та випрати речі, передають Патріоти України.

Про це стало відомо з нового перехоплення, яке в розпорядження "Обозревателя" надало хакерське угруповання "Фронтові розмови окупантів". Судячи з розмови окупантів Серьожи і Сані, головна функція таки вояк, як вони, – пиячити та просто залишатися в лісі, бо ніхто не знає, що з ними робити.

"Так, Саня, ху*і толку? Телефоную Андрію, так там піз*дець що робиться, бл*дь. Квартиру орендують десь там в когось. Люди, кажуть, у лісах живуть. Усі бухають. І різанина там, і х*й зрозумієш. Не миються, нічого нах*й. І розумієш, кількість людей велика, але вони не задіяні ніх*я. І так, там же зараз грошей дали, по 200 тисяч кожному, ху*і там зараз робиться. Хтось вже на таксі додому їздить, коротше відпускають на два, три, чотири дні. Коротше, повний піз*ець!" – скаржиться один із загарбників.

За його словами, про все це йому розповідали знайомі. З їхніх розмов, мобілізованим, що сидять у лісах на Луганщині, не організували ніяких навчань, над ними немає жодного контролю. Сам він називає це "соромом".

"Ну і він каже, набоїв 40 від сили стрельнув, що там від нього толку. Одягнені, як Квантунська армія. Ну зв’язок є. Він там і в Телеграмі, і у всій ху*ні. Ну коротше, вони тут всі разом. Сергійко з Андрійком, вони, якби це, квартиру орендують. На 2-3 дні, коротше – попрати, туди-сюди. В лісах там неможливо перебувати. Хто блює, хто лежить замерзає – відтягують в намет", – продовжив окупант.

Обурило його і співрозмовника те, що поки "мобіки" думають, як уникнути обмороження нижніх кінцівок тіла, в Росії готуються до зустрічі нового року, що дуже бісить мобілізоване гарматне м’ясо.

"А інші що? В Росії все по новинах добре, бл*дь. Готуються люди до Нового року, кульки-ліхтарики нах*й. Кажуть, що нібито нічого страшного, треба людям веселитися. Он в 41-му чи 42-му році також Новий рік зустрічали. Коротше, повна нісенітниця. Коли людей немає чим одягнути на війні, вони с*ка свята влаштовують. Ви що йобн*лися чи що?" – не стримав емоцій окупант.

Трикутник Медведівка-Джанкой-Армянськ: Росіяни зводять укріплення та накопичують сили у Криму не для наступу, а для оборони, - експерт

понеділок, 6 лютий 2023, 17:56

Ситуація, яка наразі складається у Криму, свідчить про те, що на півострові більш готуються до оборони, аніж до якихось масштабних компаній. У північний частині півострова розгорнули велику кількість російських окупантів. Про це в інтерв’ю ТСН.ua розпо...

Що буде після перемоги України в війні: Каспаров описав два сценарії майбутнього РФ

понеділок, 6 лютий 2023, 16:58

З початку війни суспільні настрої населення Росії та її владних кіл змінилися. Тільки від дій влади залежить, чи призведуть зміни до розпаду країни, чи створення нової держави. Про це повідомив російський опозиційний політик Гаррі Каспаров, передають П...