Живим батько 30 років не цікавився: Ліквідованого окупанта не можуть "поділити" родичі (фото)

Рідня ліквідованого на війні в Україні лейтенанта Володимира Шереметова з Омська вже півроку не може поділити його "бойові" виплати, повідомляють Патріоти України.

Як пише офіцер ЗСУ Анатолій Штефан ("Штірліц") з посиланням на російські соцмережі, Шереметова "відкобзонили" ще 22 липня. Відтоді між родичами спалахнув скандал: батько, який кинув сина понад 30 років тому, відразу ж з'явився після інформації про його ліквідацію.

Стверджується, що лейтенант ніколи навіть не згадував про батька. Його запрошували на весілля окупанта, але він не прийшов. Про родинні зв'язки росіянин згадав, коли родині прийшли "бойові" виплати "зажмуреного" загарбника. Більш того, батько зазіхнув на свою частку в грошових накопиченнях Шереметова і його дружини.

"Йде потужна боротьба": В ОК "Південь" розкрили, яка зараз ситуація на лівому березі Херсонської області

понеділок, 25 вересень 2023, 9:55

Військові РФ хотіли б збільшити свої резерви на захопленій частині Херсонської області, але не можуть цього зробити. Наразі їм необхідно посилити свої позиції на інших двох напрямках - Запорізькому та на сході, де скоординовані резерви, передають Патрі...

Час "хапати": Місцева влада різко збільшила закупівлі перед ухваленням закону, що забере у них "зайві" гроші на ЗСУ

понеділок, 25 вересень 2023, 9:52

Одразу після ухвалення Верховною Радою закону про вилучення військових податків з місцевих бюджетів у першому читанні, місцева влада різко збільшила об‘єми закупівель, передають Патріоти України. Як свідчать данні на платформі Прозорро, яскравим прикла...