
Російський окупант розповів про важкі втрати окупаційних військ РФ в Україні. Він поскаржився, що в його підрозділі зі 100 осіб вижили лише 10, передають Патріоти України.
Перехоплену телефонну розмову загарбника OBOZREVATEL надало хакерське угруповання "Фронтові розмови окупантів". У бесіді з товаришем військовий РФ розповів, що був змушений спати на голій землі з уламком у грудях, тому надодачу до поранення отримав сильну застуду.
"Та я ненадовго приїхав, на тиждень. У шпиталі повалявся. ...Я охрип, на землі спали. Ну так, застуджений, у мене ще уламок у грудній клітці", – поскаржився окупант.
Тепер його викликають до слідчого комітету РФ – очевидно, влада країни-агресора намагається знайти винних у масштабних втратах своєї армії.
"Нас приїхало десять людей зі ста. Десять людей тільки живих. Усі загинули. Поїду сьогодні чи в понеділок у слідчий комітет... А по телевізору все туфта, можеш не дивитися. Там же показують, що українців мочать, а насправді мочать нас, росіян", – зізнався загарбник.
Досвід війни в Україні змушує західні країни переглядати підходи до побудови систем протиповітряної оборони. Одним із головних уроків стало усвідомлення того, що для боротьби з безпілотниками недостатньо дорогих радарів та сучасних ракетних комплексів....
В ніч на середу підрозділи Сил оборони України уразили Оренбурзький газопереробний завод та єдиний у РФ гелієвий завод. Відстань – понад 1200 км від лінії бойового зіткнення, повідомив Генштаб ЗСУ 24 червня, передають Патріоти України. "На території пі...