Зі 160 загиблих - 100 з Північного Кавказу: З'явилися докази знищення Путіним найбільш схильного до протестів населення

У мережу потрапив список російських військових, які загинули на війні в Україні. Зі 160 осіб у цьому списку 100 - представники народів Північного Кавказу, передають Патріоти України.

Список загиблих росіян оприлюднив Telegram-канал "Досье Шпиона". У списку фігурують добровольці частини підрозділів Південного військового округу ЗС РФ, які загинули під час так званої "спеціальної військової операції".

Звертає на себе увагу географія походження військовослужбовців. Так, зі 160 осіб у цьому списку 100 – представники народів Північного Кавказу. Тобто тих територій, де зараз відбуваються найзапекліші протести проти часткової мобілізації. Для порівняння, представників двох найбільших міст Росії, Москви та Санкт-Петербурга, – усього 6 осіб.

Люксембург передав Україні дрони, що не бояться негоди

субота, 26 листопад 2022, 20:53

Україна одержала від Люксембургу шість безпілотних літальних апаратів Primoco One 150, виготовлених у Чехії. Про це повідомляє міністерство оборони Люксембургу, передають Патріоти України.

За допомогою HIMARS: ЗСУ "денацифікували" кілька десятків "кадирівців" (список)

субота, 26 листопад 2022, 20:43

Збройні сили України зменшили кількість армії країни-агресора Росії. Наші захисники "денацифікували" понад 70 чеченців із полку, який чинив страшні звірства проти українців у Маріуполі та на окупованому Запоріжжі. Відповідна інформація з'явилася в Tele...