
"Я геть не ідеалізую Сергія Стерненка, але слухати типові заготовки з "Россия-1" на досі не закритому телеканалі "Наш" реально бридко: типу "дзвінок в студію" від "вчительки Ірини з Одещини", "я вчила його в школі" - з села, в якому народився пан Стерненко "як ви його називаєте". Це прекрасно: "Зі школи крав у дітей гроші, крав телефони! Утік від батьків. ...Нєгадяй, наркоман, убійца! Коли він убив людину, ми всім селом дивилися! ...Це ж беспредєл, ви понимаєте?! ...Він не одного дня не працював... наркотики продавав! ...Нігадяй, нігадяй, убивця! Це дитина, котра втікла з дому під приводом Майдану! Майдани породжують кого? Нігадяєв, убійц породжують, нехороших людей", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та поділився відео.
"Ну просто "Пісня про мальчика в трусіках-2" і чергова "я сама дочь офіцера". Не знаю, може, навіть щось з цього правда - різне трапляється, Стерненко не святий. Але помийку "Нашого" однозначно треба також закривати", - додав Голобуцький.
Останнім часом дедалі більше уваги привертає ситуація навколо Lyman. Причиною стали повідомлення про ураження цілей у східній частині міста та активність російських диверсійно-штурмових груп, що викликало хвилю обговорень серед військових оглядачів і г...
Розгортання мобільних шпиталів уздовж україно-білоруського кордону може стати ключовим індикатором підготовки до можливого вторгнення з території Білорусі. Водночас наразі ударного угруповання на території Білорусі не фіксується Про це сказав полковник...