Зі скрепами не церемонились: Російські дипломати залишили КНДР, самотужки штовхаючи дрезину із речами по рейках (фото)

Росіяни не змогли покинути КНДР звичайним шляхом, оскільки пасажирське сполучення з Росією перервано через пандемію коронавіруса.

Російським дипломатам довелося виїжджати з Північної Кореї на саморобній дрезині, яку вони були змушені штовхати самі. Про це повідомляє представництво МЗС Росії у Владивостоці в своєму Facebook, передають Патріоти України.

Про те, що дипломати виїжджають з Кореї, стало відомо вчора, 25 лютого. Росіяни не змогли покинути КНДР звичайним шляхом, оскільки пасажирське сполучення з Росією перервано через пандемію коронавіруса.
В результаті їм довелося добиратися до прикордонного району громадським транспортом, а перетнути річку Туманну по залізничному мосту вони змогли тільки на несамохідній дрезині. Третій секретар посольства Владислав Сорокін штовхав навантажену дрезину більше кілометра. Дипломатів зустріли на російській прикордонній станції Хасан.

Ніяк від дня народження не оговтається? "Слуга народу" Богуцька під час голосування в Раді насолоджувалась переглядом кіно (відео)

п’ятниця, 16 квітень 2021, 22:35

За словами кореспондента, під час голосування в одному вусі Богуцької був підключений до смартфону навушник, а на екрані телефону – ішов фільм. Це не завадило "служниці" реагувати на заклик головуючого голосувати - Богуцька натиснула кнопку "утримуюся"...

Оперативний резерв та підрозділи тероборони чекають на патріотів: Хомчак закликав українців приєднуватися до ЗСУ

п’ятниця, 16 квітень 2021, 22:28

Головнокомандувач Збройних сил України генерал-полковник Руслан Хомчак визнав нарощування військ РФ уздовж держкордону й на тимчасово окупованих територіях країни, однак закликав представників влади і місцевого самоврядування не нагнітати ситуацію та н...