Зі "стратегічною метою": У Путіна є охоронець, який за кордоном збирає за ним фекалії і сечу

Президент Російської Федерації Володимир Путін має спеціального охоронця, який супроводжує його за кордоном. Він збирає за Путіним фекалії та сечу у вбиральнях у валізи й вивозить у Росію. Про це йдеться у спільній публікації журналіста французького журналу Paris Match Режиса Жанте й розслідувача російського "Проекта" Михайла Рубіна, передають Патріоти України.

Журналісти здобули докази роботи цього охоронця 2019 року від дотичних джерел, коли президент РФ їздив з офіційним візитом у Саудівську Аравію. У травні 2017-го цей же охоронець супроводжував Путіна до вбиралень під час візиту у Францію.

За даними журналістів, спецохоронець збирає сечу й фекалії президента РФ у спеціальні пакети, які потім везуть у спеціальній валізі в Росію. Це роблять для того, щоб ніхто не зміг взяти зразки з випорожнень Путіна й дізнатися про його стан здоров'я.

Слідом за Лісовим: Ще один високопосадовець відмовився від наукового ступеня

середа, 31 травень 2023, 22:43

Голова Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак офіційно відмовився від наукового ступеня доктора технічних наук. Про це він повідомив у Telegram, передають Патріоти України. Бабак нагадав слова українського філософа Вол...

"Більшу частину міста контролює ворог": У Міноборони розповіли, що наразі відбувається у Бахмуті

середа, 31 травень 2023, 22:30

У Міноборони пояснили, що наразі відбувається у Бахмуті. Про це в ефірі телемарафону розповіла заступниця міністра оборони Ганна Маляр, передають Патріоти України. Маляр зазначила, що не дивлячись на відносне затишшя по новинам із Бахмуту, там в останн...