Зі "стратегічною метою": У Путіна є охоронець, який за кордоном збирає за ним фекалії і сечу

Президент Російської Федерації Володимир Путін має спеціального охоронця, який супроводжує його за кордоном. Він збирає за Путіним фекалії та сечу у вбиральнях у валізи й вивозить у Росію. Про це йдеться у спільній публікації журналіста французького журналу Paris Match Режиса Жанте й розслідувача російського "Проекта" Михайла Рубіна, передають Патріоти України.

Журналісти здобули докази роботи цього охоронця 2019 року від дотичних джерел, коли президент РФ їздив з офіційним візитом у Саудівську Аравію. У травні 2017-го цей же охоронець супроводжував Путіна до вбиралень під час візиту у Францію.

За даними журналістів, спецохоронець збирає сечу й фекалії президента РФ у спеціальні пакети, які потім везуть у спеціальній валізі в Росію. Це роблять для того, щоб ніхто не зміг взяти зразки з випорожнень Путіна й дізнатися про його стан здоров'я.

Війська РФ можуть піти в наступ на північному сході від Харкова або з півдня Запоріжжя: Данілов оцінив загрози

середа, 8 лютий 2023, 9:56

Війська країни-агресора РФ мають на меті повне захоплення Донецької та Луганської областей. Однак вони можуть піти в атаку на Харківщині та Запоріжжі. ЗСУ готові до таких сценаріїв - наскільки окупантам вдасться добитися своїх цілей, залежить від дій у...

Росія не має бойової потужності для масштабного наступу в "нереалістичні терміни", - ISW

середа, 8 лютий 2023, 9:40

Військові аналітики в американського Інституту вивчення війни (ISW) прийшли до висновку, що російські війська готують наступ в Україні, для якого їм бракує бойової потужності. . Міністр оборони Росії Сергій Шойгу провів пресконференцію про стан війни...