Зі світлом та інтернетом: В Україні запустили сайт, на якому можна знайти місце для роботи поруч з будинком

В Україні регулярно відключають світло, тому для тих, хто працює з дому, є певні складнощі. Вітчизняні розробники створили та запустили сайт, за допомогою якого можна знайти місце для роботи з електроенергією від генератора та інтернетом, передають Патріоти України.

Про це повідомив генеральний директор компанії Cody Ukraine Максим Гонтар на сторінці у Facebook. Йдеться про сайт Svitlospot, який розробила компанія Cody Ukraine. Українці можуть дізнатися, в якому місті та районі працюють коворкінги з електрикою та Інтернетом – поряд із будинком. Також представлені дані про вартість послуг, наявність кави/чаю та снеків.

Гонтар зазначив, що проект створений для допомоги жителям України, які мають продовжувати працювати навіть в критичних умовах обмеження електропостачання.

Зазначено, що українці мають працювати якісно та з більшою віддачею, прагнути бути незамінними для західних компаній. Тому важливо знайти спосіб відновити логістичні ланцюги. За словами Гонтаря, організації зараз відмовляються від українських розробників та спеціалістів.

"Виправити це можемо лише своїм підходом, експертністю та якістю", - підкреслив експерт.

Сайт svitlospot.com.ua розробили лише за два дні, тому він працює в режимі обмеженої функціональності. Однак якщо ресурс матиме попит, вийде оновлена версія з локаціями прямо на карті, а також будуть інші можливості. Серед них – більша кількість локацій, де пропонують місця для роботи, не тільки коворкінги.

Зі світлом та Інтернетом: в Україні запустили сайт, на якому можна знайти місце для роботи поруч з будинком

Потрібно вибрати в меню сайту місто та найближчий район, після чого натиснути кнопку "Пошук". Будуть представлені всі доступні варіанти з адресами, умовами та цінами. Також буде зазначено наявність укриття, генератора та Інтернету

Побив табуреткою брата: У Краснодарі встановили білборд із загиблим в Україні окупантом (фото)

четвер, 9 лютий 2023, 0:29

У Краснодарі встановили білборд із загиблим на війні проти України окупантом Артуром Єгіняном, який кілька років тому був засуджений за побиття табуреткою свого брата. Про це повідомляють місцеві медіа, передають Патріоти України. Єгіняна пішов на фрон...

Теми обговорення були дуже дивними: Путін несподівано вночі скликав Радбез РФ

середа, 8 лютий 2023, 23:42

Пізно увечері в середу, 8 лютого, російський президент Володимир Путін вирішив зібрати нараду з постійними членами Ради безпеки. Офіційно головними темами наради називають підвищення пожежної безпеки та зниження ризиків паводків. Про це повідомляють ро...