З'явилась дата, коли американські Island нарешті передадуть до складу ВМСУ

Наразі катери проходять планові швартові, маневрові й швидкісні випробування, які проводять українські моряки разом з іноземними інструкторами.

Передані урядом США патрульні катери Айленд (Island) будуть передані Військово-морським силам України у вересні цього року. Про це повідомляє Defense Express з посиланням на відеосюжет Телерадіостудії Бриз МО України, передають Патріоти України.

Як повідомили у своєму сюжеті військові журналісти, після закінчення підготовки в серпні цього року патрульні катери Слов`янськ (P191) та Старобільськ (P190) будуть законсервовані та доставлені до Одеси на кораблях для перевезення катерів.

Без докучливих дивацтв демократії: Друг Путіна наказав розстрілювати порушників карантину на Філіппінах

четвер, 2 квітень 2020, 19:10

Президент Філіппін Родріго Дутерте попередив громадян, що за порушення карантину під час пандемії коронавірусу до них може бути застосовано розстріл. Про це він заявив під час телезвернення до населення, повідомляють Патріоти України з посиланням на Re...

Хіти тижня. У Лівії захопили стратегічну військову базу ПВК "Вагнера" (фото)

четвер, 2 квітень 2020, 18:00

Один найманець ПВК Вагнера потрапив у полон до лівійських урядових сил під час захоплення авіабази. Урядові війська Лівії та армія Туреччини захопили стратегічну базу військову базу Al-Watier російської ПВК Вагнера та військ генерала Халіфи Хафтара. Пр...