З'явилась дата, коли американські Island нарешті передадуть до складу ВМСУ

Наразі катери проходять планові швартові, маневрові й швидкісні випробування, які проводять українські моряки разом з іноземними інструкторами.

Передані урядом США патрульні катери Айленд (Island) будуть передані Військово-морським силам України у вересні цього року. Про це повідомляє Defense Express з посиланням на відеосюжет Телерадіостудії Бриз МО України, передають Патріоти України.

Як повідомили у своєму сюжеті військові журналісти, після закінчення підготовки в серпні цього року патрульні катери Слов`янськ (P191) та Старобільськ (P190) будуть законсервовані та доставлені до Одеси на кораблях для перевезення катерів.

Бити Мордор по-новому: Новітня українська розробка що перевершує світові аналоги

середа, 19 лютий 2020, 0:20

Станковий автоматичний гранатомет УАГ-40, став першою серійною розробкою українських зброярів в цьому напрямку. Модель розробили на КБ «Точні механізми» для заміни застарілого радянського гранатомета АГС-17. Його виробництво було налагоджене на ПрАТ «З...

"Годі брехати!": Британія яскраво осадила людей Путіна на Радбезі ООН

середа, 19 лютий 2020, 0:00

Карен Пірс нагадала Кремлю, що Україна - незалежна держава, котра сама може вирішувати, у якому напрямку їй розвиватися. Великобританія засудила Росію за підтримку терористів "Л/ДНР" і спроби підірвати суверенітет України. Представниця Британії при Рад...