З'явилось на обкладинках всесвітньо відомих видань: Фото прикордонниці з Одещини стало символом незламності України

Світлина прикордонниці з Одещини стала символом незламності українців. Це фото облетіло весь світ та з'явилось на обкладинках відомих видань, повідомляють Патріоти України.

Дівчину звати Світлана Коміссаржевська. Вона розповідає, що не очікувала потрапити на обкладинки відомих європейських журналів та стати героїнею постів світових зірок. На фото прикордонниця разом з побратимами стоять біля пам’ятника Дюку у День Єднання.

"Однак мені дуже приємно, що ця щира світлина стала для багатьох своєрідним символом незламності, сили та єднання усього народу заради Свободи та Перемоги", – зізнається Світлана.

"Это - пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас": Ситуація та настрої змінилися не тільки в Криму (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:16

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас. Огромная, многокилометровая. Одно из свидетельств, что ситуация таки понемногу переламывается в пользу Украины - спасибо союзникам и ЗСУ", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у...

Якось не віриться вже, що це просто звична зневага: Путін у Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:03

"Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" і обізвав Токаєва на офіційній зустрічі "уважаемый Касымжан ДжентемлЕвич".)) Якось не віриться вже, що це просто звична зневага. Більше схоже на вікову деменцію: підтоптаний сцар реально н...