З'явились документи із "моїм" підписом, які я не підписувала: Голова Харківської обради заявила про спробу її дискредитувати

Тетяна Єгорова-Луценко сподівається, що депутати підтримають рішення щодо позбавлення двох депутатів облради, Ігоря Райніна та Володимира Святаша, звання "Почесний житель Харківської області". Вони стануть першими у списку на позбавлення регалій, але не останніми, передають Патріоти України.

Проект рішення уже готовий. 30 листопада Постійна комісія з питань антикорупційної та регуляторної політики , законності, боротьби зі злочинністю, регламенту та місцевого самоврядування Харківської обласної ради взяла документ до відома. Рішення - за депутатами. Його винесуть до зали "пакетом", депутати будуть одночасно голосувати по двох прізвищах, Райніна і Святаша.

"Розраховую, що сесія завтра відбудеться і депутати підтримають рішення щодо позбавлення звання Райніна і Святаша. А надалі будуть рішення щодо позбавлення звання інших почесних громадян. Я підтримую звернення людей, які вимагали позбавити Райніна і Святаша цих звань. Відчуваю, що й депутати на 90 % підтримують. Коли рішення розглідали голови фракцій, то всі проголосували "за", зокрема й "Блоку Світличної. Я завжди займала проукраїнську позицію. Але "руський мир" на Харківщині не може вгамуватися? Тому почав дискредитацію мене як голови обласної ради, щоб розхитати ситуацію в області", - розказала Тетяна Єгорова-Луценко.

Намаганням тиснути на голову облради Єгорова-Луценко назвала спробу підставити її неіснуючим рішенням, яке вона начебто підписала, призначивши відпустку і матеріальну допомогу Володимиру Святашу. Він звернувся до голови облради як генеральний директор “Центру громадського здоров'я” і попросив про відпустку і матеріальну допомогу. Заяви писав кілька разів. Звідки - ніхто не знає, адже з 24 лютого Святаш-старший жодного разу не з'являвся на засіданнях комісії або сесіях облради. Де він перебуває, невідомо.

"Святаш звертався тричі. Двічі ми відмовили через помилки в документах, але втретє він довів документально, що має право. Ми процедурно погодили це, інакше були би суди. Але я не підписала документи, допомогу та відпустку він не отримав. Тому я вже написала заяву до поліції, треба перевірити, хто і чому зараз таке робить, намагаючись мене дискредитувати", - говорить Єгорова-Луценко.

Джерело: KHARKIV Today

Зазнали великих втрат: Росія вчетверо зменшила чисельність своїх військ біля кордонів з Фінляндією

субота, 28 січень 2023, 11:37

Російські війська зазнали величезних втрат в Україні. Тепер їхня кількість біля кордонів з Фінляндією скоротилася до менш ніж 25% тої чисельності, яка була до війни. Про це розповів начальник розвідки Генштабу Сил самооборони Фінляндії контрадмірал Юха...

"Про це не може бути й мови": Німеччина грубо відмовилась передавати Україні винищувачі

субота, 28 січень 2023, 11:28

Україні необхідне важке озброєння та літаки, щоб захистити свої території та звільнити від російських окупантів. Влада неодноразово просила західних партнерів передати винищувачі у якості військової допомоги. У Німеччині грубо відмовили, заявивши, що ц...