Путін буде зупинений: З'явилися перші фото і відео знищеної військової техніки РФ

В ході напади Росії на Україну танкові колони зробили спробу прорватися в Луганську область. На кордоні йдуть запеклі бої, противник виставив попереду автомобілі з нібито символікою ОБСЄ. З'явилися фото підбитої техніки РФ. Про це повідомив Антон Геращенко, радник міністра внутрішніх справ України, зазначають Патріоти України.

"З Луганської області почали надходити перші фото підбитої російської військової техніки. Молодці хлопці!" - підписані фото.

Нагадаємо, що в Харківській області було знищено чотири російських танка. Також ЗСУ показали відео першого збитого літака.

"Проблема зовсім не в РФ": Медведчук випустив статтю про війну в Україні та заговорив про сценарії миру

понеділок, 25 вересень 2023, 19:55

Кум президента РФ Володимира Путіна і колишній лідер забороненої партії "ОПЗЖ" Віктор Медведчук видав нову статтю про війну в Україні, у якій запропонував "три умови розрядки конфлікту". Він традиційно звинуватив владу в Києві та Захід нібито в небажан...

Командувача Чорноморського флоту РФ “закобзонили”: Експерт пояснив, як це вплинуло на окупантів

понеділок, 25 вересень 2023, 19:25

Після ураження штабу Чорноморського флоту РФ у Севастополі загинуло 34 офіцерів, серед них - командувач ЧФ РФ Віктор Соколов. Це сильний удар для окупантів, адже в зруйнованій будівлі знаходилося безліч каналів зв’язку, тож тепер немає кому і як коорди...