"Зібрали, щоб президента послухати": Окупант розповів про 80 "200-х" у Донецьку (аудіо)

Путін не шкодує своїх військових та пачками відправляє на загибель в Україну. Водночас розвідники перехопили телефонну розмову одного окупанта з другом, під час якої той розповів про "бавовну". "Рослина" розцвіла якраз тоді, коли загарбників зібрали, аби послухати промову президента, зазначають Патріоти України.

Російським загарбникам слід брати приклад зі своїх колег та частіше слухати Путіна, а не воювати. Зауважимо, що через раптові вибухи в Донецьку до Кобзона відправилось близько 80 ворогів.

Ще 200 окупантів втекли

На цьому ж перехоплені чути, що 80 ліквідованих солдатів – це не єдина біда для Росії, яка трапилася за останній час. У потоці лайки можна виловити слова окупанта про те, що близько 200 зеків, яких Пригожин завербував у ПВК "Вагнера", просто-таки втекли. Вочевидь, вони зрозуміли, що не хочуть помирати.

"Вони (окупанти – ред.) пішли в клуб дивитися цього, президента, нах*й, *бать, і *банули в клуб… Так, яких із зони набирали, ось вони з**бались. 200 осіб", – сказав загарбник.

За його словами, невідомо, куди саме вагнерівці втекли. Ймовірно, вони зараз розгулюють лісами поблизу Вугледара на Донеччині. Окрім того, він припустив, що Збройні Сили виявили скупчення окупантів за тим, що в одному місці було багато мобільних телефонів.

На російські удари тепер відповідатиме аналогічно: Литва денонсувала Конвенцію щодо касетних боєприпасів

неділя, 21 липень 2024, 15:45

Це значно підсилить обороноздатність держави, що відповідальна за сухопутне сполучення всієї Балтії з союзниками по НАТО. 18 липня литовський парламент ухвалив рішення денонсувати Конвенцію стосовно заборони використання касетних боєприпасів, передают...

Важкий бій під Кураховим: Українські десантники розгромили ворога, котрий кинув у бій разом з піхотою групу новітніх танків - Forbes

неділя, 21 липень 2024, 15:15

Російські загарбники нещодавно намагалися атакувати українських захисників під Кураховим Донецької області, нагадують Патріоти України. Там окупанти зазнали суттєвих втрат. Знищено, зокрема, три ворожі танки, стверджує Forbes. . За інформацією видання...