Зібрався "повторити перемогу" 1812-го: Медведєв придумав нову назву для війни проти України

Заступник голови Ради Безпеки РФ, колишній президент Росії Дмитро Медведєв заявив, що повномасштабна загарбницька війна, розв'язана росіянами проти України у 2022 році, – "нова Вітчизняна", передають Патріоти України.

Так Медведєв прокоментував останні заяви головного дипломата ЄС Жозепа Борреля про необхідність нарощування військової допомоги Україні. Він у дусі російської пропаганди назвав українців нацистами і помріяв вголос і майбутню перемогу.

"Молодець все ж цей Боррель зі згаслим обличчям. Згадав, що наша країна перемогла Наполеона і Гітлера. Зауважте, це він сам провів аналогію. Відповідно, укронацисти і Західна Європа – прямі спадкоємці тих, хто воював з Росією. І війна, відповідно, з ними нова Вітчизняна. І перемога буде за нами. Як у 1812 і 1945-му", - цинічно заявив російський політик у своєму Telegram.

Медведєв послався на заяву Борреля, що пролунала на форумі Nueva Economia Forum в Мадриді. Як пише іспанське видання Europa Press, під час свого виступу верховний представник ЄС із зовнішньої політики закликав країни світу надавати військову підтримку Україні, акцентувавши, що Росія ще не програла.

"Росія велика країна, велика нація, яка звикла боротися до кінця, майже програючи, а потім відновлюючись. Було б абсурдно думати, що Росія програла війну або що її збройні сили некомпетентні. Досі вона програвала війну, але у неї ще є величезні сили і можливості продовжувати", – заявив Боррель і згадав часи Наполеона і Гітлера.

Справа про "скіфське золото": Верховний суд Нідерландів прийняв рішення

п’ятниця, 9 червень 2023, 13:15

Верховний суд Нідерландів постановив, що "скіфське золото", яке роками було предметом судової тяганини в Нідерландах, має бути повернуте Україні. Про це йдеться у рішенні суду, передають Патріоти України. Верховний суд підтвердив рішення, ухвалене апел...

"Ракети намотували кола": Спікер Повітряних сил розповів про особливості нічної атаки РФ на Україну

п’ятниця, 9 червень 2023, 12:54

Під час атаки РФ на Україну в ніч на п’ятницю, 9 червня, РФ застосовувала таку саму тактику, як і останнім часом. Ракети окупантів літали фактично колами. Про це повідомив спікер Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі національного телемарафону, передаю...