Російські окупанти повернулися до Кремінної Луганської області, позривали українські прапори та створюють видимість своєї масової присутності в місті. Про це в ефірі телемарафону повідомив очільник Луганської ОВА Сергій Гайдай, передають Патріоти України.
За його словами, загарбники вимкнули інтернет на всіх окупованих територіях, аби люди не змогли передавати інформацію українським силам. "Фактору неочікуваності на Луганщині не буде - треба запастися терпінням. Завтра ми в Луганську, на жаль, не будемо…але скоро", - зауважив він.
Водночас Гайдай оголосив, що на Луганщині вже створено обласний штаб з деокупації територій. "Готуємо структури до повернення додому (правоохоронні органи, ДСНС, пошта, медицина, ЦНАП та інші), аби оперативно відновлювати життєдіяльність у громадах. Вакууму в адмінпитаннях не буде. Перш за все, також буде відновлено мобільний зв‘язок та інтернет, та іншу критичну інфрастуктуру, виходячи зі ступеню пошкодження. Чекаємо тільки "команду" військових", - зазначив Гайдай.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...