Зірвав овації глядачів: Дмитро Кулеба відвідав популярне шоу у США (відео)

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба став гостем "Пізнього шоу Стівена Кольбера" в Сполучених Штатах Америки. Він заявив, що наша країна обов'язково переможе у війні проти Росії. Глядачі у відповідь на це піднялися і почали аплодувати. У ролику нижче присутній фрагмент з недавнього випуску шоу з Дмитром Кулебою, передають Патріоти України.

Розмовляючи зі Стівеном Кольбером, міністр закордонних справ заявив: "Це доводить і нам, і всьому світу, що ми вміємо перемагати і ми перемагаємо". Потім в залі зазвучали гучні оплески. Кулеба відповів глядачам вдячністю за такий жест. Міністр заявив, що оплески звучать не для нього, а для "народу України і наших хоробрих солдатів".

Після цього оператор перевів камеру і показав аудиторію. Всі люди, присутні на шоу, піднялися і продовжили плескати. У такий спосіб громадяни США висловили свою солідарність Україні у боротьбі проти російської агресії.

Москва влаштовує істерики і водночас підлещується до Тигерану: У Росії вичерпуються запаси іранських дронів – ISW

п’ятниця, 27 січень 2023, 7:50

Керівництво Ісламської республіки під тиском нових проблем, котрі створює Ірану Захід за постачання озброєнь росії, не поспішає надавати нові партії "шахедів" північному союзнику. У РФ залишилося менше сотні іранських дронів. У російських військ лишило...

Україна може перемогти РФ і повернути Крим, але є кілька проблем, - екскомандувач армією США в Європі

п’ятниця, 27 січень 2023, 6:56

Україна може перемогти країну-агресорку РФ на полі бою і повернути усі свої території, включно з окупованим Кримом. Але українським військовим доведеться стикнутися з низкою проблем. Росія зганяє на війну своїх мобілізованих, а захисникам України довед...