"Зіскочити з цієї х*йні не вийде, я і ви потрапили в ж*пу": Командир "підбадьорив" російських новобранців

Російських строковиків, яких збираються відправити на війну в Україну, закликали готуватися до того, що їхня служба триватиме не рік, а півтора чи два. Їм порадили "забути про громадянку" та розуміти, що це не навчення, а "спецоперація". Видання The Insider опублікувало запис розмови політрука із строковиками, яких прямо зараз готують до відправки на війну в Україну, передають Патріоти України.

Він каже росіянам, що на них чекають важкі бої і "зіскочити" вони не зможуть". При цьому він вирішив "мотивувати" новобранців, сказавши, що Росія завжди з кимось воює, тому що в неї "завжди її хочуть обмежити і забрати в неї щось". Зазначимо, що це Росія напала на Україну і відібрала її території.

"Це не навчання, тут спецоперація. Зіскочити з цієї х*йні не вийде, але одне хочу сказати – я і ви потрапили в ж*пу. Сьогодні я з вами говорю, а завтра можу опинитися там і працювати за тією програмою, яку скажуть. Ну, застали ми цей період, куди подітися? Колись такий же період застали наші діди та прадіди", – сказав політрук.

Він порадив їм скористатися можливістю і хоча б заробити грошей, оскільки їх у будь-якому разі мобілізують. Також він сказав, що строковиків нібито відправлять на вже окуповані території України.

"Є істотна різниця в роботі з контрактниками, які отримують бойовими, і тими, хто отримує 2,5 рубля. І повернешся ти додому чи ні, ніхто не знає, але це життя. Ризиків повно. Ніхто не знає, де ви залишитеся. Краще спочатку укласти контракт і на цій еб*чій спецоперації якісь гроші додому приносити", – додав окупант.

Навобранам він порадив не згадувати про громадянське життя та "морально підготуватися до виконання завдань". "Доля склалася так, і ми підемо по накатаній. Громадянку поки що можете викинути з вашого життя, тому що до неї дійти треба. Що завтра буде? Як вона взагалі обернеться? Ви можете перебувати на вогневій позиції на кордоні і раптово прийде наказ піти в атаку – і пішли! Або прорив. У вас найголовніше завдання – це підготувати себе духовно для виконання будь-яких завдань", – сказав він.

"Братушки" підвели Кремль: У Сербії заявили, що не визнають результати "референдуму" на окупованих територіях України

неділя, 25 вересень 2022, 16:14

Згідно з нормами міжнародного права, Сербія не визнаватиме результати псевдореферендумів на тимчасово окупованих територіях України. Про це заявив на пресконференції глава МЗС Сербії Нікола Селакович, повідомляють Патріоти України із посиланням на N1. ...

"Це було щось на зразок зомбі-апокаліпсису": Звільнений по обміну британець розповів про російський полон

неділя, 25 вересень 2022, 15:53

Британець Шон Піннер будучи добровольцем у складі Збройних Сил потрапив у полон до окупантів. Після визволення він розповів, що думав про те, що загине, передають Патріоти України. Британець розповів журналістам, що його катували у полоні. Зокрема й ви...