Зіткнення Росії та НАТО може статися в Сувалкському коридорі, - Politico

Сувалкский коридор гіпотетично є найнебезпечнішою територією. Саме він може стати першою метою для російської влади в разі розв'язання війни проти Північноатлантичного альянсу. Про це пише Politico, передають Патріоти України.

"Розташоване на південно-східному кордоні Литви місто Друскінінкай виходить на вузьку смужку стратегічної території, відому як Сувалкський коридор. Західні військові планувальники попереджають, що цей район, ймовірно, стане однією з перших цілей російського президента, якщо він коли-небудь вирішить роздути війну на Україні до прямого зіткнення з НАТО", – йдеться в повідомленні.

Журналісти припускають, що Москва може спробувати прокласти сухопутний коридор до Калінінграда, що і стане поштовхом для масштабної війни держав із застосуванням ядерної зброї.Варто зауважити, що назву Сувалкскому коридору, який в довжину займає близько 100 км, дав у 2015 році колишній президент Естонії Тоомас Хендрік Ільвес. На його думку, ця ділянка дуже небезпечна тим, що в разі захоплення Росією країни Балтії будуть відрізані.

Литва підписала угоду на закупівлю польських дронів-камікадзе Warmate для України

п’ятниця, 30 вересень 2022, 19:34

Міністерство оборони Литви уклало контракт з польською компанією WB Group на закупівлю дронів-камікадзе Warmate, повідомляють Патріоти України з посиланням на Delfi. Йдеться про закупівлю двох комплексів та 37 дронів-камікадзе Warmate. Їх придбають за ...

Мріяв стати мером, а потрапив до в'язниці: На Харківщині затримали колаборанта (фото)

п’ятниця, 30 вересень 2022, 19:28

45-річний чоловік, відомий у кримінальних колах на прізвисько "Чиж", від початку повномасштабної війни Росії проти України перейшов на бік ворога та допомагав росіянам вести підривну діяльність проти України. "Чижа", розшукуваного за державну зраду, за...