Зламали цинічну гру росіян: Гаазький суд відкинув запит адвокатів ГРУшника Пулатова про розгляд причетності українського військового льотчика до збиття МН17

У Нідерландах у судовому комплексі "Схіпхол" 3 липня закінчилося десяте судове засідання у справі МН17. Наступне призначено на 31 серпня 2020 року, зазначають Патріоти України.

"Слухання у справі щодо Гіркіна, Дубинського, Харченка і Пулатова відкладено до 31 серпня", - сказав головуючий суддя Гендрік Стейнгаюс. Він також зазначив, що суд оголосить рішення, що стосуються звернень, зроблених прокуратурою, захистом підполковника-спецпризначенця ГРУ РФ Олега Пулатова та адвокатами родичів загиблих рейсу МН17.

Суд відклав рішення щодо запитів сторони захисту Пулатова до надходження та розгляду усіх запитів. Водночас суд все ж оголосив рішення щодо деяких запитів адвокатів Пулатова.

Зокрема, було відмовлено щодо надання копій певних матеріалів справи, а також відмовлено у допиті свідка, щодо якого клопотала сторона захисту Пулатова. За словами адвокатів, цей свідок міг дати покази щодо обставин смерті українського пілота Владислава Волошина, який, за однією з альтернативних версій катастрофи, начебто, міг бути причетним до трагедії МН17.

Головуючий суддя Стейнгаюс зазначив, що запит щодо смерті Волошина, відхилено "з огляду на його спекулятивний характер".

"Выигрывают в такой ситуации те, кто благим матом по делу и без дела орут "наших бьют". Именно они и провоцируют насилие", - Ейдман про конфлікт Ізраїлю і Палестини

субота, 15 травень 2021, 9:44

"Не только о трагедии в Израиле. В современном мире этнические конфликты не имеют в долгосрочной перспективе военного, насильственного решения. К счастью, ни одно государство уже не способно позволить себе устроить фатальную этническую чистку. Такие по...