
Російські окупанти запровадили на півночі Криму високий "жовтий" рівень терористичної небезпеки. Режим набув чинності з вечора 11 квітня та триватиме 15 діб, до 26 квітня, передають Патріоти України.
Про це рішення оголосив ватажок захопленого півострова Сергій Аксьонов. За його словами, йдеться про території Армянська, Джанкоя, Керчі, Красноперекопська, а також Джанкойського, Красноперекопського та Ленінського районів Криму.
Пособник окупантів заявив, що "цей захід має виключно профілактичний характер". За словами Аксьонова, ситуація в Криму "спокійна" і всі продовжують працювати "в штатному режимі".
Нагадаємо, напередодні в Держдумі РФ розмріялися про відновлення "Таврійської губернії" в межах Російської імперії, що колись існувала. Окупанти, крім Криму, хочуть встановити контроль над Херсонською та приазовською частиною Запорізької областей.
Військовий комісар Пензенської області Андрій Сурков підтвердив проведення вуличних рейдів для пошуку військовозобов'язаних, але заперечив їхній зв'язок з мобілізацією, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал ASTRA. "Ніяких нововведен...
Президент України Володимир Зеленський закликає Білорусь припинити підтримку російських атак. Таку заяву він озвучив в інтерв'ю ТСН.Тиждень, передають Патріоти України. . Президент підкреслив, що заяви Мінська про нейтралітет недостатні. Він наголосив...