Злякався війни після масштабної зачистки Майдану: Генерал розповів, що змусило Януковича втекти з України

Віктор Янукович, почувши поганий прогноз, вирішив навіть не чекати, коли він почне перетворюватися на реальність.
Янукович злякався. Ілюстрація: РБК.

У лютому 2014 року готувалася масштабна зачистка Майдану, в якій повинні були брати участь близько 50 тисяч співробітників міліції. Про це в інтерв'ю розповів колишній керівник Служби зовнішньої розвідки України (2005-2010) Микола Маломуж, який в 2014-му році був позаштатним радником Віктора Януковича, передають Патріоти України.

«Ми намагалися по різних каналах урезонити Януковича, хотіли уникнути нових розстрілів на Майдані. Зараз це залишається за кадром. Але в лютому 2014 року справді готувалася дуже потужна зачистка. Готувався спецназ, на Майдан повинні були вийти близько 50 тисяч представників міліції. Готувалося впровадження в ряди протестуючих агентури, яка спровокувала б стрілянину. І це стало б приводом для остаточної зачистки Майдану, на якому залишалося 10-12 тисяч чоловік», - сказав Маломуж.
За його словами, цю спецоперацію розробляли глава МВС Віталій Захарченко, голова СБУ Олександр Якименко та інші силовики. «Я був у той час позаштатним радником Януковича і тому вирішив розповісти йому про те, що знаю про плани зачистки. Про те, що якщо їх вдасться реалізувати, то може початися справжня війна. І тоді йому, Януковичу, навіть бігти буде нікуди. Віктор Федорович злякався і прийняв рішення втекти з України, поки не пізно», - стверджує Маломуж.
При цьому він не спілкувався з Януковичем безпосередньо, а передав інформацію через начальника охорони Костянтина Кобзаря.
Джерело: Факты

З архіву ПУ. "Взяти вас у список? Все чисто?": У Зеленського виник новий конфлікт з журналісткою (відео)

понеділок, 3 серпень 2020, 23:05

Ймовірно, перепалка сталася з журналісткою "Прямого", з яким у президента натягнуті відносини. Президент України Володимир Зеленський вступив в суперечку з журналісткою в день з'їзду політичної сили "Слуга народу", 9 червня 2019 року. Інцидент стався "...

ГРУшник" обіср*вся? Пальчевський не прийшов на "розмову" з чоловіком Ніцой, котру сам і ініціював

понеділок, 3 серпень 2020, 22:15

Андрій Пальчевський не з’явився на «чоловічу розмову» у сквер Василя Сліпака на Андріївському узвозі. Кандидат у мери Києва та бізнесмен Андрій Пальчевський не прийшов на «чоловічу розмову» з Андрієм Ніцоєм – директором Центру стратегічних розробок, чо...