Злітну смугу на Одещині, яку розгромили окупанти, будували 5 років. - міський голова

Окупанти ракетним ударом розгромили злітно-посадкову смугу на Одещині. Місцева влада повідомила, що все відновить, передають Патріоти України.

«5 лет. Столько времени мы потратили на строительство новой взлетно-посадочной полосы. Работа над реализацией проекта заняла почти 10 лет. Долгожданное открытие в прошлом году стало событием даже не национального, а мирового масштаба. Одесса вышла на новый уровень развития - как с точки зрения инфраструктуры, так и туризма. Благодаря новой полосе мы ожидали колоссальный приток туристов со всего мира, а вместо этого получили сегодня ракетный удар», - написав міський голова Геннадій Труханов.

Уточнення по нічній атаці на Крим: Сили СБУ уразили два аеродроми та засоби ППО, включно з "Панцирями-С1"

середа, 24 червень 2026, 11:58

Воїни Центру спецоперацій "Альфа" Служби безпеки України завдали успішних ударів по системах ППО біля Керченської протоки, а також по інфраструктурі військових аеродромів "Саки" та "Гвардійське" в окупованому Криму, передають Патріоти України. Повідомл...

Ударів буде більше? Трамп порадив Зеленському діяти сміливіше проти Росії

середа, 24 червень 2026, 11:40

Видання The Kyiv Independent написало, що президент Сполучених Штатів Дональд Трамп у приватній розмові порадив президенту Володимиру Зеленському діяти "сміливіше" проти Росії, передають Патріоти України. За даними видання, Україна вважає, що їй вдало...