Злітну смугу на Одещині, яку розгромили окупанти, будували 5 років. - міський голова

Окупанти ракетним ударом розгромили злітно-посадкову смугу на Одещині. Місцева влада повідомила, що все відновить, передають Патріоти України.

«5 лет. Столько времени мы потратили на строительство новой взлетно-посадочной полосы. Работа над реализацией проекта заняла почти 10 лет. Долгожданное открытие в прошлом году стало событием даже не национального, а мирового масштаба. Одесса вышла на новый уровень развития - как с точки зрения инфраструктуры, так и туризма. Благодаря новой полосе мы ожидали колоссальный приток туристов со всего мира, а вместо этого получили сегодня ракетный удар», - написав міський голова Геннадій Труханов.

Логістика РФ до Криму тріщить - переправа не працює, вантажівки під ударами

субота, 27 червень 2026, 21:35

Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...

Як з підступного чекіста ліпили образ залихвацького мачо: Експіарник Шойгу розповів, як Путін витягував з моря підкладені античні амфори і сильно постраждав в ході авантюри з журавлями

субота, 27 червень 2026, 21:21

Колишній прессекретар Російського географічного товариства (РГО), яке очолюють Володимир Путін і Сергій Шойгу, Дмитро Скоробутов дав інтерв'ю російському проєкту "Можем обсудить" і розповів про піар-кампанію Шойгу та травму Путіна, передають Патріоти У...