Злочин, заборонений Женевською конвенцією: Держдума "узаконила" депортацію українців

Держдума дозволила депортувати українців із захоплених територій, чим "узаконила" воєнні злочини, передають Патріоти України.

Так, сьогодні російські депутати ухвалили у другому читанні поправки до закону "Про воєнний стан", якими дозволяється примусово виселяти людей з територій, на яких введено воєнний стан. Наразі російська окупаційна влада запровадила режим воєнного стану на всіх захоплених територіях України, крім Криму.

Наприкінці квітня Володимир Путін вже підписував указ про депортацію із захоплених територій тих, хто не отримає паспорт РФ. Нова норма вводиться на рівні закону, а не указу, і передбачає більш жорсткі заходи.

Слід зазначити, що депортація населення з окупованих територій прямо заборонена ст. 49 Женевської конвенції про захист цивільного населення під час війни від 1949 р. Таким чином, в Росії один з воєнних злочинів введено в норму на рівні закону.

Байден під час зустрічі з Зеленським озвучив дату, коли танки Abrams почнуть надходити до України

п’ятниця, 22 вересень 2023, 1:45

Президент США Джо Байден заявив, що перші американські танки Abrams прибудуть до України вже наступного тижня. Байден під час зустрічі із Зеленським оголосив про новий пакет допомоги Україні, куди увійде більше артилерії, боєприпасів та протитанкової з...

"Все йде за графіком": У Пентагоні назвали терміни поставки танків Abrams

четвер, 21 вересень 2023, 23:30

Партія американських бойових танків Abrams прибуде в Україну вже найближчим часом. Про це заявив представник Міністерства оборони Сполучених Штатів Америки бригадний генерал Патрік Райдер під час брифінгу, передають Патріоти України. За його словами, в...