Національне антикорупційне бюро заявляє, що стежить за схемою судів, через яку підозрювані уникають покарань. Про це в телеграм-каналі повідомляє прес-служба НАБУ, зазначають Патріоти України.
Зазначається, що між гучними справами про корупцію, які розслідуються в НАБУ, можна помітити однакову схему відходу від покарання шляхом передачі справ до правоохоронних органів, а не до Вищого антикорупційного суду.
Схема є досить простою. Адвокати підозрюваних звертаються до Печерського суду, який не має права розглядати справи про велику корупцію.
Після цього Печерський суд зобов’язує генерального прокурора змінювати підслідність. У НАБУ кажуть, що Генпрокурор завжди виконує подібні незаконні рішення.
Уточнюється, що таку схему пробували провернути у справі “ВіЕйБі Банку”, в якому підозрюється Олег Бахматюк. Точно такі ж дії зараз намагаються втілити в життя і в справі заступника голови офісу президента Олега Татарова.
Після розмови з президентом США Дональдом Трампом російський диктатор Володимир Путін посилить наступ на фронті та атаки по тилу, адже впевнений у своїй безкарності. Таку думку висловив науковий співробітник Atlantic Council Пітер Дікінсон у коментарі ...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 21.05.25 орієнтовно склали: . Щодо втрат живої сили ворога, цього дня трохи більше ніж антирекорд за 17 травня. Чи можна говорити про певну тенденцію, покаже час.