Правоохоронці провели обшуки за 12 адресами і вилучили обладнання, а також понад 40 тисяч SIM-карт мобільних операторів.

Кіберспеціалісти СБУ блокували міжрегіональну мережу ботоферм - вона охоплювала Київ і кілька областей України, інформують Патріоти України.
Як повідомляє прес-служба СБУ, мережею ботоферм керували з Росії. Потужності дозволяли генерувати фейки від понад 10 тисяч спамерських пошукових роботів. Організатори використовували фейкові персональні дані для створення електронних гаманців і облікових записів в соціальних мережах. Причому при реєстрації застосовувалися також російські та європейські SIM-карти мобільних операторів, які неможливо придбати без сприяння спецслужб.

Організатори ботоферм виконували замовлення на ескалацію конфлікту на Донбасі і здійснювали інформаційні «вкидання». Правоохоронці провели обшуки за 12 адресами і вилучили обладнання, а також понад 40 тисяч SIM-карт мобільних операторів. Розслідування триває.

Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...
Колишній прессекретар Російського географічного товариства (РГО), яке очолюють Володимир Путін і Сергій Шойгу, Дмитро Скоробутов дав інтерв'ю російському проєкту "Можем обсудить" і розповів про піар-кампанію Шойгу та травму Путіна, передають Патріоти У...