Злодії зі скрепного підворіття: Росіяни використовують княгиню Ольгу та князя Володимира проти України

Росіяни намагаються переконати світ, нібито княгиня Ольга народилася у Пскові.

Росіяни намагаються перетворити княгиню Ольгу на уродженку Пскова. Ілюстрація: соцмережі.

У Росії псковський аеропорт назвали на честь київської княгині Ольги. Це - ще один крок для захоплення символіки старої Київської держави. Росіяни таким чином хочуть легітимізувати свої претензії на сучасну Україну. Про це в коментарі ЗМІ говорить історик Ростислав Мартинюк, передають Патріоти України.

"Це стосується не тільки княгині Ольги. У Москві відкрили найбільший у світі пам'ятник князю Володимиру. Це - абсурд, адже він правив Руссю тоді, коли про Москву навіть ніхто не знав. Київського князя Ярослава Мудрого росіяни друкують на своїх банкнотах. Це показує, що вони відкрито претендують на українську історію та заперечують існування нашої держави", - наголошує історик.

За його словами, варто перейменував назву країни-агресора на "Московщина". "Якщо офіційно будемо називати ворога саме так, матимемо аргументи для заперечення російської імперської політики. Адже пам'ятник київському князю Володимиру у Московщині буде виглядати недоречно та смішно", - пояснює він.

Точне місце народження княгині Ольги невідоме, каже експерт. "Але російські псевдоісторики намагаються довести, що вона була родом з Плескова. Але до сьогоднішнього російського Пскова це місто не має ніякого відношення. Воно - було столицею Болгарського царства", - додає Ростислав Мартинюк.

Джерело: Gazeta.ua

Хіти тижня. Армада зростає: Замість двох ракетних есмінців США до Чорного моря через Босфор вдерлися великі десантні кораблі Північного флоту ВМС РФ

понеділок, 19 квітень 2021, 4:00

Йдеться про кораблі "Олександр Отраківський" і "Кондопога". "Десантний корабель "Олександр Отраківський ", що увійшов вчора вранці в протоку Дарданелли з боку Егейського моря, і військовий корабель "Кондопога" з бортовим номером 027 завершили перехід ...

Хіти тижня. "Бойові дії, що тривають довше, ніж Друга світова, бліндажі, що нагадують Першу світову... президент, який біля лінії розмежування має бігти до укриття": Репортаж CNN із передової (відео)

понеділок, 19 квітень 2021, 3:00

Американські тележурналісти отримали унікальну можливість зробити репортаж з президентом України поблизу лінії фронту. Схоже задоволеними залишились як телевізійники, за сюжет так і Банкова, за блискучий піар Зеленського та України на Заході. беззастер...