
За процесуального керівництва прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури детективами Національного антикорупційного бюро сьогодні викрито колишнього посадовця АТ «Миколаївобленерго» (70% акцій належать державі) на пропозиції та наданні голові Фонду державного майна України неправомірної вигоди. Про це повідомляє прес-служба САП, передають Патріоти України.
В рамках досудового розслідування встановлено, що колишній посадовець «Миколаївобленерго» запропонував голові ФДМУ 100 тис. дол. за призначення на посаду голови правління акціонерного товариства.
«При чому 50 тис. доларів екс-посадовець обіцяв «сплатити» одразу, іншу частину коштів – вже після призначення на посаду. Крім того, вказана особа обіцяла щомісячно надавати голові Фонду держмайна 200 тис. дол. неправомірної вигоди як частину «тіньового» прибутку, отриманого завдяки своїй посаді», - йдеться у повідомленні.
Чоловіка було викрито під час надання першої частини неправомірної вигоди у 50 тис. дол. Наразі його затримано в порядку ст. 208 КПК України. Вирішується питання про повідомлення затриманому про підозру.
Доля окупованого Криму залежить і від політичних рішень президента Росії Володимира Путіна, і від неспроможності ворога налагодити логістику на півострові, критично важливої для наступу загарбників. Таку думку висловив український журналіст, публіцист ...
Базово навчитися керувати дроном можна за кілька днів, але для виконання бойових завдань майбутнім операторам доводиться проходити значно довшу підготовку. Про це йдеться в матеріалі РБК-Україна. передають Патріоти України. Залежно від спеціалізації на...