Злоякісні пухлини "руского міра", або "Однажды 30 лет спустя": Колишній ополченець Придністров'я жалкує, що воював

Бойові дії тут припинились більше чверті століття тому, і Москва примудрилась впихнути ПМР як "Троянського коня" у тіло Молдавської держави. "ЛДНР" не варто навіть сподіватись на такі бонуси, як і таке "процвітання", як в зубожілому Придністров'ї.

«Молодь їде, майбутнього немає», - сказав колишній «ополченець», який свого часу воював за «русскій мір» у Придністров'ї. Про це вже літній чоловік розповів в інтерв'ю російському відео-блогеру Іллі Варламову, передають Патріоти України.

Чоловік, обвішаний медалями за бої, висловив жаль, що свого часу вирішив відстоювати російські інтереси на цій території. У цьому ж ролику Варламов розпитав місцеву молодь про те, яким вона бачить своє майбутнє. Всі мріють виїхати з невизнаної «республіки». Велика частина молодих людей в планах тримає від'їзд в ЄС. Деякі хочуть поїхати в РФ. У відповідь на питання: хто хоче залишитися тут? - молоді люди просто розреготалися.

Масова втеча: Російські туристи та військові залишають Крим через удари України, - ISW

неділя, 28 червень 2026, 6:24

Через атаки України окупований Крим масово залишають російські туристи та мешканці окупованого півострова, а також військові РФ та співробітники служб безпеки та представники окупаційної влади, передають Патріоти України з посиланням на звіт Інституту...

Інцидент в Ормузській протоці: Обстріл катарського танкера Іраном створює ризити нового закриття нафтової артерії світу

неділя, 28 червень 2026, 5:50

В Ормузькій протоці зазнав атаки танкер, який перевозив нафту з Катару. Судно було пошкоджене внаслідок удару невстановленим снарядом, передають Патріоти України з посиланням на Bloomberg. . За інформацією Центру морських торговельних операцій Великої...